G6002601 KONVEKTOR G3FERRARI
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
Značka: G3 FERRARI
Úsporné EKO topení s karbonovými topnými tělesy,G3Ferrari G6002601,PN 3486718,,Karbonová topná tělesa,2 úrovně výkonu – 300 W / 600 W,Vestavěný termostat,Funkce oscilace,Automatické vypnutí v případě pádu,Zařízení na ochranu proti přehřátí,Kožená rukojeť, kovová ochranná mřížka,Výkon 600 W,,Napájení AC 220–240 V ~ 50/60 Hz,Rozměry (V׊×H) 62,5 × 23 × 23 cm,Hmotnost 1,33 kg,Barva bílá
Dostupnost Není skladem
Kód: 41016088
G6002601 KONVEKTOR G3FERRARI
Značka: G3 FERRARI
Úsporné EKO topení s karbonovými topnými tělesy
G3Ferrari G6002601
PN 3486718
Karbonová topná tělesa
2 úrovně výkonu – 300 W / 600 W
Vestavěný termostat
Funkce oscilace
Automatické vypnutí v případě pádu
Zařízení na ochranu proti přehřátí
Kožená rukojeť, kovová ochranná mřížka
Výkon 600 W
Napájení AC 220–240 V ~ 50/60 Hz
Rozměry (V׊×H) 62,5 × 23 × 23 cm
Hmotnost 1,33 kg
Barva bílá
Doplňkové parametry
Kategorie: Topidla ostatní
Záruka: 24
Hmotnost: 2 kg
EAN: 8056095878811
Maximální příkon: 600 W