Teploměr zavařovací 33cm (do pouzdra)
Díky popisku, který je na něm uveden budete vědět na kolik stupňů se mají jednotlivé potraviny připravovat. Je snadno omyvatelný.
Teploměr zavařovací 33 cm (do pouzdra).
délka: 33 cm
Zavařovací teploměr je hlavní součástí zavařovacích pomůcek, díky němu poznáte na kolik stupňů potraviny zavařujete.
Díky popisku, který je na něm uveden budete vědět na kolik stupňů se mají jednotlivé potraviny připravovat. Je snadno omyvatelný.
délka: 33 cm
Zavařovací teploměr je hlavní součástí zavařovacích pomůcek, díky němu poznáte na kolik stupňů potraviny zavařujete.
Díky popisku, který je na něm uveden budete vědět na kolik stupňů se mají jednotlivé potraviny připravovat. Je snadno omyvatelný.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Teploměr zavařovací |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.09 kg |
| EAN: | 8595063604057 |
| Šířka přepravní: | 1,5cm |
| Výška přepravní: | 5,5cm |
| Hloubka přepravní: | 36,5cm |
| Objem přepravní: | 0,0891dm3 |
| Hmotnost přepravní: | 0,09kg |
| Pozor křehké: | Ano |
| GPSR: |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
