SFL5141/10 PHILIPS
LED svítilna 30 W,Světelný výstup 1 500lm,Hliníkové tělo,Vodotěsná,aku (Li-Ion) dobíjecí baterie 2000 mAh,Vzdálenost paprsku: 950m,Doba nabíjení: 4 hodiny,Nabíjecí konektor USB-C,Třída krytí: IP44,až 12 hodin provozu,Barva šedá / černá,,Rozměry (Š x V x H) 5,7 x 20,5 x 5,7 cm,Hmotnost 410 g
LED svítilna 30 W
Světelný výstup 1 500lm
Hliníkové tělo
Vodotěsná
aku (Li-Ion) dobíjecí baterie 2000 mAh
Vzdálenost paprsku: 950m
Doba nabíjení: 4 hodiny
Nabíjecí konektor USB-C
Třída krytí: IP44
až 12 hodin provozu
Barva šedá / černá
Rozměry (Š x V x H) 5,7 x 20,5 x 5,7 cm
Hmotnost 410 g
Světelný výstup 1 500lm
Hliníkové tělo
Vodotěsná
aku (Li-Ion) dobíjecí baterie 2000 mAh
Vzdálenost paprsku: 950m
Doba nabíjení: 4 hodiny
Nabíjecí konektor USB-C
Třída krytí: IP44
až 12 hodin provozu
Barva šedá / černá
Rozměry (Š x V x H) 5,7 x 20,5 x 5,7 cm
Hmotnost 410 g
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Svítilny |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.48 kg |
| EAN: | 4895229171954 |
| Použití: | RUČNÍ |
| Žárovka: | LED |
| Napájení: | AKUMULÁTOR |
| Indikátor baterie: | Ano |
| Světelný tok: | 1 500 lm |
| Nabíjení: | USB |
| Materiál: | Hliník |
| Doba svícení: | 720 hod |
| Focus: | Ano |
| Dosvit svítilny: | 66 m |
| Třída krytí: | IP44 |
| Výška: | 20,5 cm |
| Šířka: | 5,7 cm |
| Hloubka: | 5,7 cm |
| Hmotnost výrobku: | 410 g |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
