SFL5102/10 PHILIPS
LED svítilna 60 W,Světelný výstup 2 200lm,Hliníkové tělo,Vodotěsná,aku (Li-Ion) dobíjecí baterie 9000 mAh,Vzdálenost paprsku: 1 200 m,Doba nabíjení: 7 hodin,Nabíjecí konektor USB-C,Třída krytí: IP44,až 38 hodin provozu,Barva šedá / černá,,Rozměry (Š x V x H) 7,8 x 30,5 x 8,1 cm,Hmotnost 857 g
LED svítilna 60 W
Světelný výstup 2 200lm
Hliníkové tělo
Vodotěsná
aku (Li-Ion) dobíjecí baterie 9000 mAh
Vzdálenost paprsku: 1 200 m
Doba nabíjení: 7 hodin
Nabíjecí konektor USB-C
Třída krytí: IP44
až 38 hodin provozu
Barva šedá / černá
Rozměry (Š x V x H) 7,8 x 30,5 x 8,1 cm
Hmotnost 857 g
Světelný výstup 2 200lm
Hliníkové tělo
Vodotěsná
aku (Li-Ion) dobíjecí baterie 9000 mAh
Vzdálenost paprsku: 1 200 m
Doba nabíjení: 7 hodin
Nabíjecí konektor USB-C
Třída krytí: IP44
až 38 hodin provozu
Barva šedá / černá
Rozměry (Š x V x H) 7,8 x 30,5 x 8,1 cm
Hmotnost 857 g
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Svítilny |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 1.1 kg |
| EAN: | 4895229171961 |
| Použití: | RUČNÍ |
| Žárovka: | LED |
| Napájení: | AKUMULÁTOR |
| Indikátor baterie: | Ano |
| Světelný tok: | 2 200 lm |
| Nabíjení: | USB |
| Materiál: | Hliník |
| Dosvit svítilny: | 120 m |
| Třída krytí: | IP44 |
| Výška: | 30,5 cm |
| Šířka: | 7,8 cm |
| Hloubka: | 8,1 cm |
| Hmotnost výrobku: | 857 g |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
