SFL2143/10 PHILIPS
LED svítilna 24 W,Světelný výstup 1 100lm,Hliníkové tělo,Vodotěsná,aku (Li-Ion) dobíjecí baterie 3000 mAh,Vzdálenost paprsku: 950m,Doba nabíjení: 5 hodin,Nabíjecí konektor USB-C,Třída krytí: IP44,až 28 hodin provozu,Barva šedá / černá,,Rozměry (Š x V x H) 5,4 x 23,5 x 5,4 cm,Hmotnost 334 g
LED svítilna 24 W
Světelný výstup 1 100lm
Hliníkové tělo
Vodotěsná
aku (Li-Ion) dobíjecí baterie 3000 mAh
Vzdálenost paprsku: 950m
Doba nabíjení: 5 hodin
Nabíjecí konektor USB-C
Třída krytí: IP44
až 28 hodin provozu
Barva šedá / černá
Rozměry (Š x V x H) 5,4 x 23,5 x 5,4 cm
Hmotnost 334 g
Světelný výstup 1 100lm
Hliníkové tělo
Vodotěsná
aku (Li-Ion) dobíjecí baterie 3000 mAh
Vzdálenost paprsku: 950m
Doba nabíjení: 5 hodin
Nabíjecí konektor USB-C
Třída krytí: IP44
až 28 hodin provozu
Barva šedá / černá
Rozměry (Š x V x H) 5,4 x 23,5 x 5,4 cm
Hmotnost 334 g
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Svítilny |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.41 kg |
| EAN: | 4895229170902 |
| Použití: | RUČNÍ |
| Žárovka: | LED |
| Napájení: | AKUMULÁTOR |
| Indikátor baterie: | Ano |
| Světelný tok: | 770 lm |
| Nabíjení: | USB |
| Materiál: | Hliník |
| Focus: | Ano |
| Dosvit svítilny: | 95 m |
| Třída krytí: | IP44 |
| Výška: | 23,5 cm |
| Šířka: | 5,4 cm |
| Hloubka: | 5,4 cm |
| Hmotnost výrobku: | 334 g |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
