SFL2141/10 PHILIPS
LED svítilna 15W,Světelný výstup 650lm,Hliníkové tělo,Vodotěsná,aku (Li-Ion) dobíjecí baterie 2200 mAh,Vzdálenost paprsku: 350m,Doba nabíjení: 4 hodiny,Nabíjecí konektor USB-C,Třída krytí: IP44,Barva šedá / černá,,Rozměry (Š x V x H) 4,9 x 16,3 x 4,9 cm,Hmotnost 143 g
LED svítilna 15W
Světelný výstup 650lm
Hliníkové tělo
Vodotěsná
aku (Li-Ion) dobíjecí baterie 2200 mAh
Vzdálenost paprsku: 350m
Doba nabíjení: 4 hodiny
Nabíjecí konektor USB-C
Třída krytí: IP44
Barva šedá / černá
Rozměry (Š x V x H) 4,9 x 16,3 x 4,9 cm
Hmotnost 143 g
Světelný výstup 650lm
Hliníkové tělo
Vodotěsná
aku (Li-Ion) dobíjecí baterie 2200 mAh
Vzdálenost paprsku: 350m
Doba nabíjení: 4 hodiny
Nabíjecí konektor USB-C
Třída krytí: IP44
Barva šedá / černá
Rozměry (Š x V x H) 4,9 x 16,3 x 4,9 cm
Hmotnost 143 g
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Svítilny |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.2 kg |
| EAN: | 4895229170896 |
| Použití: | RUČNÍ |
| Žárovka: | LED |
| Napájení: | AKUMULÁTOR |
| Indikátor baterie: | Ano |
| Světelný tok: | 650 lm |
| Nabíjení: | USB |
| Materiál: | Hliník |
| Doba svícení: | 600 hod |
| Dosvit svítilny: | 30 m |
| Třída krytí: | IP44 |
| Výška: | 16,3 cm |
| Šířka: | 4,9 cm |
| Hloubka: | 4,9 cm |
| Hmotnost výrobku: | 143 g |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
