SFL1183/10 PHILIPS
LED svítilna,Světelný výstup 400lm,Hliníkové tělo,Vodotěsná,5 režimů svitu,aku (Li-Ion) dobíjecí baterie,Vzdálenost paprsku: 150m,Doba nabíjení: 5 hodin,Nabíjecí konektor USB-C,Třída krytí: IP44,Barva šedá / černá,,Rozměry (Š x V x H) 5,9 x 23,5 x 5,9 cm,Hmotnost 233 g
LED svítilna
Světelný výstup 400lm
Hliníkové tělo
Vodotěsná
5 režimů svitu
aku (Li-Ion) dobíjecí baterie
Vzdálenost paprsku: 150m
Doba nabíjení: 5 hodin
Nabíjecí konektor USB-C
Třída krytí: IP44
Barva šedá / černá
Rozměry (Š x V x H) 5,9 x 23,5 x 5,9 cm
Hmotnost 233 g
Světelný výstup 400lm
Hliníkové tělo
Vodotěsná
5 režimů svitu
aku (Li-Ion) dobíjecí baterie
Vzdálenost paprsku: 150m
Doba nabíjení: 5 hodin
Nabíjecí konektor USB-C
Třída krytí: IP44
Barva šedá / černá
Rozměry (Š x V x H) 5,9 x 23,5 x 5,9 cm
Hmotnost 233 g
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Svítilny |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.28 kg |
| EAN: | 4895229171947 |
| Použití: | RUČNÍ |
| Žárovka: | LED |
| Napájení: | AKUMULÁTOR |
| Indikátor baterie: | Ano |
| Světelný tok: | 400 lm |
| Nabíjení: | USB |
| Materiál: | Hliník |
| Doba svícení: | 300 hod |
| Dosvit svítilny: | 15 m |
| Třída krytí: | IP44 |
| Výška: | 23,5 cm |
| Šířka: | 5,9 cm |
| Hloubka: | 5,9 cm |
| Hmotnost výrobku: | 233 g |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
