EXTOL CRAFT 97345 kukla svářecí
Kukla je určena k ochraně očí a obličeje při svařování.
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | svářecí kukly |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.53 kg |
| EAN: | 8595126969956 |
| hlavní název promo: | svářecí kukla |
| Hmotnost: | 480g |
| info: | Kukla je určena k ochraně očí a obličeje při svařování. |
| velikost zorného pole: | 100x85mm |
| hmotnost: | 480g |
| velikost zorného pole: | 100x85mm |
| značka: | EXTOL CRAFT |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
