PF 194 DNF šuplíkový mrazák PHILCO
Informační list výrobku
Šuplíková mraznička Philco PF 194 DNF v energetické třídě D, o šířce 56,cm, s možností otočení směru otevírání dveří. Model je vybaven,elektronickou regulací teploty přesně udržující požadovanou vnitřní,teplotu, funkcí SuperFreeze pro co nejrychlejší zamrazení potravin a,velké šuplíky pro uložení objemnějších potravin.,,Vlastnosti:,NoFrost,SuperFreeze - rychlé zmrazení,Automatické odmrazování,Možnost otočení dveří,Alarm,6× zásuvka (5x šuplík + 1 horní vyklápěcí),,Technické vlastnosti:,Energetická třída D,Objem mrazničky 194 l,Roční spotřeba energie 175 kWh,Hlučnost 38 dB,Mrazící výkon 9 kg/24
Šuplíková mraznička Philco PF 194 DNF v energetické třídě D, o šířce 56
cm, s možností otočení směru otevírání dveří. Model je vybaven
elektronickou regulací teploty přesně udržující požadovanou vnitřní
teplotu, funkcí SuperFreeze pro co nejrychlejší zamrazení potravin a
velké šuplíky pro uložení objemnějších potravin.
Vlastnosti:
NoFrost
SuperFreeze - rychlé zmrazení
Automatické odmrazování
Možnost otočení dveří
Alarm
6× zásuvka (5x šuplík + 1 horní vyklápěcí)
Technické vlastnosti:
Energetická třída D
Objem mrazničky 194 l
Roční spotřeba energie 175 kWh
Hlučnost 38 dB
Mrazící výkon 9 kg/24 hod.
Akumulační doba 7,5 hod
Klimatická třída SN,N,ST,T
Příkon 100 W
Chladivo R600a (35g)
Rozměry:
Výška: 169,1 cm
Šířka: 55,9 cm
Hloubka: 61,4 cm
Barevné provedení: Bílá
cm, s možností otočení směru otevírání dveří. Model je vybaven
elektronickou regulací teploty přesně udržující požadovanou vnitřní
teplotu, funkcí SuperFreeze pro co nejrychlejší zamrazení potravin a
velké šuplíky pro uložení objemnějších potravin.
Vlastnosti:
NoFrost
SuperFreeze - rychlé zmrazení
Automatické odmrazování
Možnost otočení dveří
Alarm
6× zásuvka (5x šuplík + 1 horní vyklápěcí)
Technické vlastnosti:
Energetická třída D
Objem mrazničky 194 l
Roční spotřeba energie 175 kWh
Hlučnost 38 dB
Mrazící výkon 9 kg/24 hod.
Akumulační doba 7,5 hod
Klimatická třída SN,N,ST,T
Příkon 100 W
Chladivo R600a (35g)
Rozměry:
Výška: 169,1 cm
Šířka: 55,9 cm
Hloubka: 61,4 cm
Barevné provedení: Bílá
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Šuplíkové |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 58 kg |
| EAN: | 8590669348152 |
| Energetická třída: | D |
| Možnost umístění: | VOLNĚ STOJÍCÍ |
| Provedení: | ŠUPLÍKOVÉ |
| Počet dveří: | 1 |
| Emisní třída hluku: | C |
| Objem mrazáku: | 194 l |
| Smart: | Ne |
| Roční spotřeba energie: | 175 kWh |
| Certifikační instituce: | EC |
| Mrazící výkon: | 9 kg/den |
| Název certifikace: | EPREL |
| Kód certifikace: | 1612033 |
| Akumulační doba: | 7 h |
| RETRO: | Ne |
| SMART: | Ne |
| No frost: | Ano |
| Počet šuplíků: | 5 |
| Ukazatel teploty: | LED DISPLEJ |
| Výška s obalem: | 1 735 mm |
| Šířka s obalem: | 578 mm |
| Hloubka s obalem: | 576 mm |
| Hmotnost s obalem: | 58 000 g |
| Super mrazení: | Ano |
| Hlučnost: | 38 dB |
| Klimatická třída: | SN_N_ST_T |
| Výška: | 169,1 cm |
| Šířka: | 55,9 cm |
| Hloubka: | 61,4 cm |
| Barva: | BÍLÁ |
| Hmotnost výrobku: | 54,68 kg |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
