Štětka malířská hranatá 6105/631 dřev. 18x8x9cm
Je určena zejména pro práci na nových a hrubých omítkách a penetrační nátěry.
Štětka malířská hranatá 6105/631 dřevěná.
rozměry: 18 x 8 x 9 cm
Štětka hranatá malířská má dřevěné tělěso a syntetická štěpená vlákna.
Je určena zejména pro práci na nových a hrubých omítkách a penetrační nátěry.
rozměry: 18 x 8 x 9 cm
Štětka hranatá malířská má dřevěné tělěso a syntetická štěpená vlákna.
Je určena zejména pro práci na nových a hrubých omítkách a penetrační nátěry.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Štětka malířská |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.23 kg |
| EAN: | 8593534610224 |
| Šířka přepravní: | 8cm |
| Výška přepravní: | 8,6cm |
| Hloubka přepravní: | 18cm |
| Objem přepravní: | 1,2384dm3 |
| Hmotnost přepravní: | 0,228kg |
| Pozor křehké: | |
| Šířka: | 0mm |
| Průměr: | 0mm |
| Listingový popis: | |
| Rozměr štětky: | 0 |
| Tloušťka štětce: | 0mm |
| Těleso / Držadlo: | |
| Druh nástroje: | |
| Vlákno: | |
| Typ: | SQUARE |
| Viditelná délka vláken: | 0mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
