FRESHHH 830035 hlavice sprchová, 3 funkce, 85mm, chrom
Doplňkové parametry
| Kategorie: | sprchové hlavice |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.26 kg |
| EAN: | 8595126981989 |
| doplňující parametr: | 3 funkce, 85mm |
| Materiál: | chrom |
| technické parametry: | 3 funkce, 85mm |
| materiál: | chrom |
| technické parametry: | 3 funkce, 85mm |
| značka: | FRESHHH |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
