HW QS90H SOUNDBAR SAMSUNG
Soundbar,Samsung HW QS90H,,Výkon subwooferu (RMS): 168 W,Výkon (RMS): 330 W,Systém repro: Jiný,Typ soustavy: Aktivní,Typ subwooferu: Aktivní,,Počet reproduktorů: 7.1,Bassreflex,Formát prostorového zvuku: Dolby Atmos,,Ovládání: Dálkový ovladač,Dolby true HD,DTS HD,,Displej,Streamovací služby: Spotify,Digitální vstup zvuku,,Bluetooth,Počet HDMI: 1,Wi-Fi: Integrovaná,Komunikace:,Bluetooth,Wi-Fi,Napájení: Ze sítě,,Barva: Grafitová
Soundbar
Samsung HW QS90H
Výkon subwooferu (RMS): 168 W
Výkon (RMS): 330 W
Systém repro: Jiný
Typ soustavy: Aktivní
Typ subwooferu: Aktivní
Počet reproduktorů: 7.1
Bassreflex
Formát prostorového zvuku: Dolby Atmos
Ovládání: Dálkový ovladač
Dolby true HD
DTS HD
Displej
Streamovací služby: Spotify
Digitální vstup zvuku
Bluetooth
Počet HDMI: 1
Wi-Fi: Integrovaná
Komunikace:
Bluetooth
Wi-Fi
Napájení: Ze sítě
Barva: Grafitová
Samsung HW QS90H
Výkon subwooferu (RMS): 168 W
Výkon (RMS): 330 W
Systém repro: Jiný
Typ soustavy: Aktivní
Typ subwooferu: Aktivní
Počet reproduktorů: 7.1
Bassreflex
Formát prostorového zvuku: Dolby Atmos
Ovládání: Dálkový ovladač
Dolby true HD
DTS HD
Displej
Streamovací služby: Spotify
Digitální vstup zvuku
Bluetooth
Počet HDMI: 1
Wi-Fi: Integrovaná
Komunikace:
Bluetooth
Wi-Fi
Napájení: Ze sítě
Barva: Grafitová
Doplňkové parametry
| Kategorie: | SoundBary |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 8.9 kg |
| EAN: | 8806099014148 |
| Počet repro: | 7.1 |
| Výkon (RMS): | 330 W |
| Výkon subwooferu (RMS): | 168 W |
| Bluetooth: | Ano |
| DTS HD: | Ano |
| Dolby True HD: | Ano |
| USB: | NE |
| Digitální vstup zvuku: | Ano |
| WiFi: | INTEGROVANÁ |
| Počet HDMI: | 1 |
| Barva: | GRAFITOVÁ |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
