HW Q800H SOUNDBAR SAMSUNG
Soundbar,Samsung HW Q800H,,Výkon subwooferu (RMS): 200 W,Výkon (RMS): 400 W,Systém repro: 5.1.2,Typ soustavy: Aktivní,Typ subwooferu: Aktivní,,Počet reproduktorů: 5.1.2,Bassreflex,Připojení subwooferu: Bezdrátový,Formát prostorového zvuku: Dolby Atmos,,Ovládání: Dálkový ovladač,Dolby true HD,,Displej,Streamovací služby: Spotify,Digitální vstup zvuku,,Bluetooth,Počet HDMI: 1,Wi-Fi: Integrovaná,Komunikace:,Bluetooth,Wi-Fi,Napájení: Ze sítě,,Barva: Černá,Rozměry subwooferu (VxŠxH): 249.0 x 249.0 x 251.8 cm
Soundbar
Samsung HW Q800H
Výkon subwooferu (RMS): 200 W
Výkon (RMS): 400 W
Systém repro: 5.1.2
Typ soustavy: Aktivní
Typ subwooferu: Aktivní
Počet reproduktorů: 5.1.2
Bassreflex
Připojení subwooferu: Bezdrátový
Formát prostorového zvuku: Dolby Atmos
Ovládání: Dálkový ovladač
Dolby true HD
Displej
Streamovací služby: Spotify
Digitální vstup zvuku
Bluetooth
Počet HDMI: 1
Wi-Fi: Integrovaná
Komunikace:
Bluetooth
Wi-Fi
Napájení: Ze sítě
Barva: Černá
Rozměry subwooferu (VxŠxH): 249.0 x 249.0 x 251.8 cm
Samsung HW Q800H
Výkon subwooferu (RMS): 200 W
Výkon (RMS): 400 W
Systém repro: 5.1.2
Typ soustavy: Aktivní
Typ subwooferu: Aktivní
Počet reproduktorů: 5.1.2
Bassreflex
Připojení subwooferu: Bezdrátový
Formát prostorového zvuku: Dolby Atmos
Ovládání: Dálkový ovladač
Dolby true HD
Displej
Streamovací služby: Spotify
Digitální vstup zvuku
Bluetooth
Počet HDMI: 1
Wi-Fi: Integrovaná
Komunikace:
Bluetooth
Wi-Fi
Napájení: Ze sítě
Barva: Černá
Rozměry subwooferu (VxŠxH): 249.0 x 249.0 x 251.8 cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | SoundBary |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 15.3 kg |
| EAN: | 8806099014605 |
| Počet repro: | 5.1.2 |
| Systém repro: | 5.1.2 |
| Výkon (RMS): | 400 W |
| Výkon subwooferu (RMS): | 200 W |
| Bassreflex: | Ano |
| Bluetooth: | Ano |
| Dolby True HD: | Ano |
| USB: | NE |
| Digitální vstup zvuku: | Ano |
| WiFi: | INTEGROVANÁ |
| Počet HDMI: | 1 |
| Barva: | Černá |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
