HW Q600H SOUNDBAR SAMSUNG
Soundbar,Samsung HW Q600H,,Výkon subwooferu (RMS): 160 W,Výkon (RMS): 320 W,Systém repro: 3.1.2,Typ soustavy: Aktivní,Typ subwooferu: Aktivní,,Počet reproduktorů: 3.1.2,Bassreflex,Připojení subwooferu: Bezdrátový,Formát prostorového zvuku: Dolby Atmos,,Ovládání: Dálkový ovladač,Dolby true HD,,Displej,Streamovací služby: Spotify,Digitální vstup zvuku,,Bluetooth,Počet HDMI: 1,Wi-Fi: Integrovaná,Komunikace:,Bluetooth,Wi-Fi,Napájení: Ze sítě,,Barva: Titanová,Rozměry subwooferu (VxŠxH): 205.0 x 302.0 x 353.0 cm
Soundbar
Samsung HW Q600H
Výkon subwooferu (RMS): 160 W
Výkon (RMS): 320 W
Systém repro: 3.1.2
Typ soustavy: Aktivní
Typ subwooferu: Aktivní
Počet reproduktorů: 3.1.2
Bassreflex
Připojení subwooferu: Bezdrátový
Formát prostorového zvuku: Dolby Atmos
Ovládání: Dálkový ovladač
Dolby true HD
Displej
Streamovací služby: Spotify
Digitální vstup zvuku
Bluetooth
Počet HDMI: 1
Wi-Fi: Integrovaná
Komunikace:
Bluetooth
Wi-Fi
Napájení: Ze sítě
Barva: Titanová
Rozměry subwooferu (VxŠxH): 205.0 x 302.0 x 353.0 cm
Samsung HW Q600H
Výkon subwooferu (RMS): 160 W
Výkon (RMS): 320 W
Systém repro: 3.1.2
Typ soustavy: Aktivní
Typ subwooferu: Aktivní
Počet reproduktorů: 3.1.2
Bassreflex
Připojení subwooferu: Bezdrátový
Formát prostorového zvuku: Dolby Atmos
Ovládání: Dálkový ovladač
Dolby true HD
Displej
Streamovací služby: Spotify
Digitální vstup zvuku
Bluetooth
Počet HDMI: 1
Wi-Fi: Integrovaná
Komunikace:
Bluetooth
Wi-Fi
Napájení: Ze sítě
Barva: Titanová
Rozměry subwooferu (VxŠxH): 205.0 x 302.0 x 353.0 cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | SoundBary |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 13.2 kg |
| EAN: | 8806099014704 |
| Systém repro: | 3.1.2 |
| Výkon (RMS): | 320 W |
| Výkon subwooferu (RMS): | 160 W |
| Bassreflex: | Ano |
| Bluetooth: | Ano |
| Dolby True HD: | Ano |
| USB: | NE |
| Digitální vstup zvuku: | Ano |
| WiFi: | INTEGROVANÁ |
| Počet HDMI: | 1 |
| Barva: | TITANOVÁ |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
