QuietComfort Ultra Headphones BK BOSE
Sluchátka,BOSE QuietComfort Ultra Headphones Black,,Druh Okolo uší,Mikrofon Integrovaný,Typ konstrukce Bezdrátová,Bezdrátové nabíjení Ne,Verze BT 5.3,Aktivní potlačení hluku (ANC) Ano,ANC při hovorech Ano,Přenos signálu Bluetooth,Redukce šumu Ano,,Hlasový asistent Ano,Audio kodeky SBC, AAC,Délka kabelu 1,1 m,Počet měničů 2,Dosah signálu 10 m,Typ ovládání Dotykové,Ovládání přehrávače Ano,Ovládání hlasitosti Ano,Ovládání hovorů Ano,Doba přehrávání 24 h,Doba nabíjení 3 h,Indikátor stavu nabití Ano,,Typ nabíjecího konektoru USB-C,Odnímatelný kabel Ano,Ochranný obal Ano,Výměnné nástavce Ano,Třída k
Sluchátka
BOSE QuietComfort Ultra Headphones Black
Druh Okolo uší
Mikrofon Integrovaný
Typ konstrukce Bezdrátová
Bezdrátové nabíjení Ne
Verze BT 5.3
Aktivní potlačení hluku (ANC) Ano
ANC při hovorech Ano
Přenos signálu Bluetooth
Redukce šumu Ano
Hlasový asistent Ano
Audio kodeky SBC, AAC
Délka kabelu 1,1 m
Počet měničů 2
Dosah signálu 10 m
Typ ovládání Dotykové
Ovládání přehrávače Ano
Ovládání hlasitosti Ano
Ovládání hovorů Ano
Doba přehrávání 24 h
Doba nabíjení 3 h
Indikátor stavu nabití Ano
Typ nabíjecího konektoru USB-C
Odnímatelný kabel Ano
Ochranný obal Ano
Výměnné nástavce Ano
Třída krytí IPX4
Výměnné náušníky
Bez podsvícení
Ambientní zvuk (Transparency mode) Ne
Funkce herní režim Ne
Speciální funkce Immersive Audio
Hloubka obalu 635 mm
Šířka obalu 161 mm
Výška obalu 252 mm
Váha obalu 640 g
Rozměry (VxŠxH) 19,5 x 14 x 5 cm
Hmotnost 252 g
Barva Černá
BOSE QuietComfort Ultra Headphones Black
Druh Okolo uší
Mikrofon Integrovaný
Typ konstrukce Bezdrátová
Bezdrátové nabíjení Ne
Verze BT 5.3
Aktivní potlačení hluku (ANC) Ano
ANC při hovorech Ano
Přenos signálu Bluetooth
Redukce šumu Ano
Hlasový asistent Ano
Audio kodeky SBC, AAC
Délka kabelu 1,1 m
Počet měničů 2
Dosah signálu 10 m
Typ ovládání Dotykové
Ovládání přehrávače Ano
Ovládání hlasitosti Ano
Ovládání hovorů Ano
Doba přehrávání 24 h
Doba nabíjení 3 h
Indikátor stavu nabití Ano
Typ nabíjecího konektoru USB-C
Odnímatelný kabel Ano
Ochranný obal Ano
Výměnné nástavce Ano
Třída krytí IPX4
Výměnné náušníky
Bez podsvícení
Ambientní zvuk (Transparency mode) Ne
Funkce herní režim Ne
Speciální funkce Immersive Audio
Hloubka obalu 635 mm
Šířka obalu 161 mm
Výška obalu 252 mm
Váha obalu 640 g
Rozměry (VxŠxH) 19,5 x 14 x 5 cm
Hmotnost 252 g
Barva Černá
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sluchátka přes hlavu |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.64 kg |
| EAN: | 17817846172 |
| Druh: | Na uši |
| Připojení: | Bluetooth |
| Bezdrátový: | Ano |
| Mikrofon: | Integrovaný |
| Bezdrátové nabíjení: | Ne |
| Typ konstrukce: | Okolo uší |
| Verze BT: | 5.3 |
| Aktivní potlačení hluku (ANC): | Ano |
| ANC při hovorech: | Ano |
| Přenos signálu: | BLUETOOTH |
| Redukce šumu: | Ano |
| Hlasový asistent: | Ano |
| Audio kodeky: | SBC, AAC |
| Délka kabelu: | 1,1 m |
| Počet měničů: | 2 |
| Dosah signálu: | 10 m |
| Typ ovládání: | Dotykové |
| Ovládání přehrávače: | Ano |
| Funkce Herní režim: | Ne |
| Ovládání hlasitosti: | Ano |
| Vibrace: | Ne |
| Ovládání hovorů: | Ano |
| Doba přehrávání: | 24 h |
| Doba nabíjení: | 3 h |
| Indikátor stavu nabití: | ANO |
| Podsvícení: | Ne |
| Typ nabíjecího konektoru: | USB-C |
| NFC: | Ne |
| Odnímatelný kabel: | Ano |
| Ochranný obal: | Ano |
| Ambientní zvuk: | Ne |
| Výměnné nástavce: | Ano |
| Výška s obalem: | 252 mm |
| Šířka s obalem: | 161 mm |
| Hloubka s obalem: | 635 mm |
| Hmotnost s obalem: | 640 g |
| Třída krytí: | IPX4 |
| Výška: | 19,5 cm |
| Šířka: | 14 cm |
| Hloubka: | 5 cm |
| Barva: | Černá |
| Hmotnost výrobku: | 252 g |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
