Jurassic world Light-Up sl. LAZERBUILT
Sluchátka,Lazerbuilt Jurassic world Light-Up Bluetooth Headphones,,Druh: Bezdrátová,Typ ovládání: Tlačítkové,Typ konstrukce: Na uši,Frekvenční rozsah: 20-20000 Hz,Bezdrátový,Impedance: 32 Ohm,Citlivost: 114 db,Verze BT: 5.0,,Přenos signálu: Bluetooth,Ovládání přehrávače,Ovládání hovorů,Ovládání hlasitosti,Mikrofon: Integrovaný,Typ nabíjecího konektoru: USB-C,Připojení: Bluetooth,,Počet měničů: 2,Doba nabíjení: 2 h,Kapacita baterie sluchátek: 6 mAh,Kapacita baterie stanice: 6 mAh,Doba přehrávání: 6 h,Dosah signálu: 10 m,Indikátor stavu nabití: LED,,Výška: 17 cm,Šířka: 7 cm,Hloubka: 18 cm,Hmotno
Sluchátka
Lazerbuilt Jurassic world Light-Up Bluetooth Headphones
Druh: Bezdrátová
Typ ovládání: Tlačítkové
Typ konstrukce: Na uši
Frekvenční rozsah: 20-20000 Hz
Bezdrátový
Impedance: 32 Ohm
Citlivost: 114 db
Verze BT: 5.0
Přenos signálu: Bluetooth
Ovládání přehrávače
Ovládání hovorů
Ovládání hlasitosti
Mikrofon: Integrovaný
Typ nabíjecího konektoru: USB-C
Připojení: Bluetooth
Počet měničů: 2
Doba nabíjení: 2 h
Kapacita baterie sluchátek: 6 mAh
Kapacita baterie stanice: 6 mAh
Doba přehrávání: 6 h
Dosah signálu: 10 m
Indikátor stavu nabití: LED
Výška: 17 cm
Šířka: 7 cm
Hloubka: 18 cm
Hmotnost: 161 g
Barva: Šedá
Lazerbuilt Jurassic world Light-Up Bluetooth Headphones
Druh: Bezdrátová
Typ ovládání: Tlačítkové
Typ konstrukce: Na uši
Frekvenční rozsah: 20-20000 Hz
Bezdrátový
Impedance: 32 Ohm
Citlivost: 114 db
Verze BT: 5.0
Přenos signálu: Bluetooth
Ovládání přehrávače
Ovládání hovorů
Ovládání hlasitosti
Mikrofon: Integrovaný
Typ nabíjecího konektoru: USB-C
Připojení: Bluetooth
Počet měničů: 2
Doba nabíjení: 2 h
Kapacita baterie sluchátek: 6 mAh
Kapacita baterie stanice: 6 mAh
Doba přehrávání: 6 h
Dosah signálu: 10 m
Indikátor stavu nabití: LED
Výška: 17 cm
Šířka: 7 cm
Hloubka: 18 cm
Hmotnost: 161 g
Barva: Šedá
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sluchátka přes hlavu |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.31 kg |
| EAN: | 5060777101701 |
| Druh: | Bezdrátová |
| Připojení: | Bluetooth |
| Bezdrátový: | Ano |
| Mikrofon: | Integrovaný |
| Typ konstrukce: | Na uši |
| Verze BT: | 5.0 |
| Impedance: | 32 Ohm |
| Přenos signálu: | BLUETOOTH |
| Citlivost: | 114 dB |
| Frekvenční rozsah: | 20-20000 |
| Počet měničů: | 2 |
| Dosah signálu: | 10 m |
| Typ ovládání: | Tlačítkové |
| Ovládání přehrávače: | Ano |
| Ovládání hlasitosti: | Ano |
| Ovládání hovorů: | Ano |
| Doba přehrávání: | 6 h |
| Doba nabíjení: | 2 h |
| Kapacita baterie sluchátek: | 6 mAh |
| Kapacita baterie stanice: | 6 mAh |
| Indikátor stavu nabití: | LED |
| Typ nabíjecího konektoru: | USB-C |
| Maximální příkon: | 1 W |
| Minimální příkon: | 1 |
| Výška: | 17 cm |
| Šířka: | 7 cm |
| Hloubka: | 18 cm |
| Barva: | ŠEDÁ |
| Hmotnost výrobku: | 161 g |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
