Headphone (a)_(B186)_Black NOTHING
Sluchátka,Nothing Headphone (a)_(B186)_Black,,,Bezdrátová,Na uši,Typ ovládání: Dotykové,Typ konstrukce: Na uši,Frekvenční rozsah: 20-40000 Hz,Bezdrátový,Citlivost: 40 db,Verze BT: 5.4,Určení: Unisex,Aktivní potlačení hluku (ANC),ANC při hovorech,Přenos signálu: Kabel/Bluetooth,Ovládání přehrávače,Ovládání hovorů,Ovládání hlasitosti,Mikrofon: Integrovaný,,Délka kabelu: 1,2 m,Odnímatelný kabel,Audio kodeky: AAC, SBC, LDAC,Typ konektoru:,Jack 3,5 mm,USB-C,Konektor Jack: 3,5 mm,Typ nabíjecího konektoru: USB-C,Připojení:,Bluetooth,Jack 3,5 mm,USB-C,Materiál měniče: Titan,Průměr měničů: 40 mm,Doba n
Sluchátka
Nothing Headphone (a)_(B186)_Black
Bezdrátová
Na uši
Typ ovládání: Dotykové
Typ konstrukce: Na uši
Frekvenční rozsah: 20-40000 Hz
Bezdrátový
Citlivost: 40 db
Verze BT: 5.4
Určení: Unisex
Aktivní potlačení hluku (ANC)
ANC při hovorech
Přenos signálu: Kabel/Bluetooth
Ovládání přehrávače
Ovládání hovorů
Ovládání hlasitosti
Mikrofon: Integrovaný
Délka kabelu: 1,2 m
Odnímatelný kabel
Audio kodeky: AAC, SBC, LDAC
Typ konektoru:
Jack 3,5 mm
USB-C
Konektor Jack: 3,5 mm
Typ nabíjecího konektoru: USB-C
Připojení:
Bluetooth
Jack 3,5 mm
USB-C
Materiál měniče: Titan
Průměr měničů: 40 mm
Doba nabíjení: 2 h
Kapacita baterie sluchátek: 1060 mAh
Doba přehrávání: 135 h
Dosah signálu: 10 m
Třída krytí: IP52
Indikátor stavu nabití: LED
Ochranný obal
Výška: 17,7 cm
Šířka: 7,8 cm
Hloubka: 19,04 cm
Hmotnost: 307 g
Barva: Černá
Nothing Headphone (a)_(B186)_Black
Bezdrátová
Na uši
Typ ovládání: Dotykové
Typ konstrukce: Na uši
Frekvenční rozsah: 20-40000 Hz
Bezdrátový
Citlivost: 40 db
Verze BT: 5.4
Určení: Unisex
Aktivní potlačení hluku (ANC)
ANC při hovorech
Přenos signálu: Kabel/Bluetooth
Ovládání přehrávače
Ovládání hovorů
Ovládání hlasitosti
Mikrofon: Integrovaný
Délka kabelu: 1,2 m
Odnímatelný kabel
Audio kodeky: AAC, SBC, LDAC
Typ konektoru:
Jack 3,5 mm
USB-C
Konektor Jack: 3,5 mm
Typ nabíjecího konektoru: USB-C
Připojení:
Bluetooth
Jack 3,5 mm
USB-C
Materiál měniče: Titan
Průměr měničů: 40 mm
Doba nabíjení: 2 h
Kapacita baterie sluchátek: 1060 mAh
Doba přehrávání: 135 h
Dosah signálu: 10 m
Třída krytí: IP52
Indikátor stavu nabití: LED
Ochranný obal
Výška: 17,7 cm
Šířka: 7,8 cm
Hloubka: 19,04 cm
Hmotnost: 307 g
Barva: Černá
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sluchátka přes hlavu |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.77 kg |
| EAN: | 6974434227453 |
| Druh: | Na uši |
| Připojení: | USB C |
| Bezdrátový: | Ano |
| Konektor Jack: | 3,5 mm |
| Mikrofon: | Integrovaný |
| Typ konstrukce: | Na uši |
| Verze BT: | 5.4 |
| Aktivní potlačení hluku (ANC): | Ano |
| ANC při hovorech: | Ano |
| Typ konektoru: | USB C |
| Přenos signálu: | KABEL/BT |
| Audio kodeky: | AAC, SBC, LDAC |
| Citlivost: | 40 dB |
| Délka kabelu: | 1,2 m |
| Frekvenční rozsah: | 20-40000 |
| Průměr měničů: | 40 mm |
| Dosah signálu: | 10 m |
| Materiál měniče: | TITAN |
| Typ ovládání: | Dotykové |
| Ovládání přehrávače: | Ano |
| Ovládání hlasitosti: | Ano |
| Ovládání hovorů: | Ano |
| Doba přehrávání: | 135 h |
| Doba nabíjení: | 2 h |
| Kapacita baterie sluchátek: | 1 060 mAh |
| Indikátor stavu nabití: | LED |
| Typ nabíjecího konektoru: | USB-C |
| Maximální příkon: | 5 W |
| Odnímatelný kabel: | Ano |
| Minimální příkon: | 3 |
| Ochranný obal: | Ano |
| Třída krytí: | IP52 |
| Výška: | 17,7 cm |
| Šířka: | 7,8 cm |
| Hloubka: | 19,04 cm |
| Barva: | Černá |
| Hmotnost výrobku: | 307 g |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
