TAT1300 BK bezdrátová sluchátka PHILIPS
Sluchátka,Philips TAT1300BK/00,,Druh: Bezdrátová,Typ ovládání: Dotykové,Typ konstrukce: Špunty,Frekvenční rozsah: 20-20000 Hz,Bezdrátový,Verze BT: 6.0,Přenos signálu: Bluetooth,Ovládání přehrávače,Ovládání hovorů,Ovládání hlasitosti,Mikrofon: Integrovaný,Typ nabíjecího konektoru: USB-C,Připojení: Bluetooth,Doba nabíjení: 2 h,Kapacita baterie sluchátek: 50 mAh,Kapacita baterie stanice: 410 mAh,Doba přehrávání: 6 h,Dosah signálu: 10 m,,Třída krytí: IPX4,Barva: Černá
Sluchátka
Philips TAT1300BK/00
Druh: Bezdrátová
Typ ovládání: Dotykové
Typ konstrukce: Špunty
Frekvenční rozsah: 20-20000 Hz
Bezdrátový
Verze BT: 6.0
Přenos signálu: Bluetooth
Ovládání přehrávače
Ovládání hovorů
Ovládání hlasitosti
Mikrofon: Integrovaný
Typ nabíjecího konektoru: USB-C
Připojení: Bluetooth
Doba nabíjení: 2 h
Kapacita baterie sluchátek: 50 mAh
Kapacita baterie stanice: 410 mAh
Doba přehrávání: 6 h
Dosah signálu: 10 m
Třída krytí: IPX4
Barva: Černá
Philips TAT1300BK/00
Druh: Bezdrátová
Typ ovládání: Dotykové
Typ konstrukce: Špunty
Frekvenční rozsah: 20-20000 Hz
Bezdrátový
Verze BT: 6.0
Přenos signálu: Bluetooth
Ovládání přehrávače
Ovládání hovorů
Ovládání hlasitosti
Mikrofon: Integrovaný
Typ nabíjecího konektoru: USB-C
Připojení: Bluetooth
Doba nabíjení: 2 h
Kapacita baterie sluchátek: 50 mAh
Kapacita baterie stanice: 410 mAh
Doba přehrávání: 6 h
Dosah signálu: 10 m
Třída krytí: IPX4
Barva: Černá
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sluchátka do uší |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.07 kg |
| EAN: | 4895229176935 |
| Druh: | Bezdrátová |
| Mikrofon: | Integrovaný |
| Typ konstrukce: | Špunty |
| Verze BT: | 6.0 |
| Přenos signálu: | BLUETOOTH |
| Frekvenční rozsah: | 20-20000 |
| Dosah signálu: | 10 m |
| Typ ovládání: | Dotykové |
| Ovládání přehrávače: | Ano |
| Ovládání hlasitosti: | Ano |
| Ovládání hovorů: | Ano |
| Doba přehrávání: | 6 h |
| Doba nabíjení: | 2 h |
| Kapacita baterie sluchátek: | 50 mAh |
| Kapacita baterie stanice: | 410 mAh |
| Typ nabíjecího konektoru: | USB-C |
| Třída krytí: | IPX4 |
| Barva: | Černá |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
