Smile Jamaica TWS BLK HOUSE OF MARLEY
Sluchátka,House of Marley Smile Jamaica Mini Black,,Typ ovládání: Dotykové,Druh: Bezdrátová,Frekvenční rozsah: 20-20000 Hz,Bezdrátový,Třída krytí: IPX4,,Doba přehrávání: 4 h,,Další vlastnosti: Výměnné náušníky,,Ovládání hlasitosti,Ovládání hovorů,Ovládání přehrávače,,Materiál měniče: Silikon,Počet měničů: 2,Průměr měničů: 8 mm,Citlivost: 100 dB,Impedance: 32 ohm,,Indikátor stavu nabití: LED,Mikrofon: Integrovaný,Audio kodeky: SBC,,Typ nabíjecího konektoru: USB-C,Verze BT: 5.3,Dosah signálu: 10 m,Přenos signálu: Bluetooth,,Připojení: Bluetooth,Typ konstrukce: Špunty,Podsvícení: Bez podsvícení,,
Sluchátka
House of Marley Smile Jamaica Mini Black
Typ ovládání: Dotykové
Druh: Bezdrátová
Frekvenční rozsah: 20-20000 Hz
Bezdrátový
Třída krytí: IPX4
Doba přehrávání: 4 h
Další vlastnosti: Výměnné náušníky
Ovládání hlasitosti
Ovládání hovorů
Ovládání přehrávače
Materiál měniče: Silikon
Počet měničů: 2
Průměr měničů: 8 mm
Citlivost: 100 dB
Impedance: 32 ohm
Indikátor stavu nabití: LED
Mikrofon: Integrovaný
Audio kodeky: SBC
Typ nabíjecího konektoru: USB-C
Verze BT: 5.3
Dosah signálu: 10 m
Přenos signálu: Bluetooth
Připojení: Bluetooth
Typ konstrukce: Špunty
Podsvícení: Bez podsvícení
Doba nabíjení: 2 h
Kapacita baterie sluchátek: 30 h
Barva: Černá
Výška: 1,4 cm
Šířka: 1,2 cm
Hloubka: 2 cm
Hmotnost: 26 g
House of Marley Smile Jamaica Mini Black
Typ ovládání: Dotykové
Druh: Bezdrátová
Frekvenční rozsah: 20-20000 Hz
Bezdrátový
Třída krytí: IPX4
Doba přehrávání: 4 h
Další vlastnosti: Výměnné náušníky
Ovládání hlasitosti
Ovládání hovorů
Ovládání přehrávače
Materiál měniče: Silikon
Počet měničů: 2
Průměr měničů: 8 mm
Citlivost: 100 dB
Impedance: 32 ohm
Indikátor stavu nabití: LED
Mikrofon: Integrovaný
Audio kodeky: SBC
Typ nabíjecího konektoru: USB-C
Verze BT: 5.3
Dosah signálu: 10 m
Přenos signálu: Bluetooth
Připojení: Bluetooth
Typ konstrukce: Špunty
Podsvícení: Bez podsvícení
Doba nabíjení: 2 h
Kapacita baterie sluchátek: 30 h
Barva: Černá
Výška: 1,4 cm
Šířka: 1,2 cm
Hloubka: 2 cm
Hmotnost: 26 g
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sluchátka do uší |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.07 kg |
| EAN: | 846885011492 |
| Druh: | Bezdrátová |
| Mikrofon: | Integrovaný |
| Typ konstrukce: | Špunty |
| Verze BT: | 5.3 |
| Impedance: | 32 Ohm |
| Přenos signálu: | BLUETOOTH |
| Audio kodeky: | SBC |
| Citlivost: | 100 dB |
| Frekvenční rozsah: | 20-20000 HZ |
| Počet měničů: | 2 |
| Průměr měničů: | 8 mm |
| Dosah signálu: | 10 m |
| Typ ovládání: | Dotykové |
| Ovládání přehrávače: | Ano |
| Ovládání hlasitosti: | Ano |
| Ovládání hovorů: | Ano |
| Doba přehrávání: | 4 h |
| Doba nabíjení: | 2 h |
| Kapacita baterie sluchátek: | 30 mAh |
| Indikátor stavu nabití: | LED |
| Typ nabíjecího konektoru: | USB-C |
| Třída krytí: | IPX4 |
| Výška: | 1,4 cm |
| Šířka: | 1,2 cm |
| Hloubka: | 2 cm |
| Barva: | Černá |
| Hmotnost výrobku: | 26 g |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
