Smile Jamaica sluch. RST HOUSE OF MARLEY
Sluchátka,House of Marley Smile Jamaica Rasta,,Typ ovládání: Tlačítkové,Druh: Drátová,Frekvenční rozsah: 20-20000 Hz,,Délka kabelu: 1,3 m,,Vedení kabelu: Oboustranné,Další vlastnosti: Výměnné náušníky,,Ovládání hlasitosti,Ovládání hovorů,Ovládání přehrávače,,Materiál měniče: Silikon,Počet měničů: 2,Průměr měničů: 9 mm,Citlivost: 98 dB,Impedance: 16 ohm,,Mikrofon: Integrovaný,,Přenos signálu: Kabel,,Připojení: USB-C,Typ konstrukce: Špunty,Podsvícení: Bez podsvícení,,Barva: Mix barev,Výška: 2 cm,Šířka: 2 cm,Hloubka: 2,5 cm,Hmotnost: 50 g,,
Sluchátka
House of Marley Smile Jamaica Rasta
Typ ovládání: Tlačítkové
Druh: Drátová
Frekvenční rozsah: 20-20000 Hz
Délka kabelu: 1,3 m
Vedení kabelu: Oboustranné
Další vlastnosti: Výměnné náušníky
Ovládání hlasitosti
Ovládání hovorů
Ovládání přehrávače
Materiál měniče: Silikon
Počet měničů: 2
Průměr měničů: 9 mm
Citlivost: 98 dB
Impedance: 16 ohm
Mikrofon: Integrovaný
Přenos signálu: Kabel
Připojení: USB-C
Typ konstrukce: Špunty
Podsvícení: Bez podsvícení
Barva: Mix barev
Výška: 2 cm
Šířka: 2 cm
Hloubka: 2,5 cm
Hmotnost: 50 g
House of Marley Smile Jamaica Rasta
Typ ovládání: Tlačítkové
Druh: Drátová
Frekvenční rozsah: 20-20000 Hz
Délka kabelu: 1,3 m
Vedení kabelu: Oboustranné
Další vlastnosti: Výměnné náušníky
Ovládání hlasitosti
Ovládání hovorů
Ovládání přehrávače
Materiál měniče: Silikon
Počet měničů: 2
Průměr měničů: 9 mm
Citlivost: 98 dB
Impedance: 16 ohm
Mikrofon: Integrovaný
Přenos signálu: Kabel
Připojení: USB-C
Typ konstrukce: Špunty
Podsvícení: Bez podsvícení
Barva: Mix barev
Výška: 2 cm
Šířka: 2 cm
Hloubka: 2,5 cm
Hmotnost: 50 g
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sluchátka do uší |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.04 kg |
| EAN: | 846885011911 |
| Mikrofon: | Integrovaný |
| Typ konstrukce: | Špunty |
| Impedance: | 16 Ohm |
| Přenos signálu: | KABEL |
| Citlivost: | 98 dB |
| Délka kabelu: | 1,3 m |
| Frekvenční rozsah: | 20-20000 HZ |
| Počet měničů: | 2 |
| Průměr měničů: | 9 mm |
| Typ ovládání: | Tlačítkové |
| Ovládání přehrávače: | Ano |
| Ovládání hlasitosti: | Ano |
| Ovládání hovorů: | Ano |
| Indikátor stavu nabití: | NE |
| Výška: | 2 cm |
| Šířka: | 2 cm |
| Hloubka: | 2,5 cm |
| Barva: | Mix barev |
| Hmotnost výrobku: | 50 g |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
