REDMI Buds 8 Active White XIAOMI
Sluchátka,XIAOMI REDMI Buds 8 Active White,,Dotykové,Bezdrátová,Unisex,Frekvenční rozsah 20Hz-20000Hz,Třída krytí IP54,,Doba přehrávání 7 h,Ovládání hlasitosti,Ovládání hovorů,Ovládání přehrávače,Aktivní potlačení hluku (ANC),ANC při hovorech,Hlasový asistent,Redukce šumu,,Materiál měniče titan,Průměr měničů 14,2 mm,Citlivost 95 db,Impedance 32 Ohm,Indikátor stavu nabití,,Audio kodeky AAC,Typ nabíjecího konektoru,Verze BT 5.4,Dosah signálu 10m,Typ konstrukce polouzavřená,,Kapacita baterie sluchátek 37 mAh,Kapacita baterie stanice 475 mAh,Doba nabíjení stanice 2,5 h
Sluchátka
XIAOMI REDMI Buds 8 Active White
Dotykové
Bezdrátová
Unisex
Frekvenční rozsah 20Hz-20000Hz
Třída krytí IP54
Doba přehrávání 7 h
Ovládání hlasitosti
Ovládání hovorů
Ovládání přehrávače
Aktivní potlačení hluku (ANC)
ANC při hovorech
Hlasový asistent
Redukce šumu
Materiál měniče titan
Průměr měničů 14,2 mm
Citlivost 95 db
Impedance 32 Ohm
Indikátor stavu nabití
Audio kodeky AAC
Typ nabíjecího konektoru
Verze BT 5.4
Dosah signálu 10m
Typ konstrukce polouzavřená
Kapacita baterie sluchátek 37 mAh
Kapacita baterie stanice 475 mAh
Doba nabíjení stanice 2,5 h
XIAOMI REDMI Buds 8 Active White
Dotykové
Bezdrátová
Unisex
Frekvenční rozsah 20Hz-20000Hz
Třída krytí IP54
Doba přehrávání 7 h
Ovládání hlasitosti
Ovládání hovorů
Ovládání přehrávače
Aktivní potlačení hluku (ANC)
ANC při hovorech
Hlasový asistent
Redukce šumu
Materiál měniče titan
Průměr měničů 14,2 mm
Citlivost 95 db
Impedance 32 Ohm
Indikátor stavu nabití
Audio kodeky AAC
Typ nabíjecího konektoru
Verze BT 5.4
Dosah signálu 10m
Typ konstrukce polouzavřená
Kapacita baterie sluchátek 37 mAh
Kapacita baterie stanice 475 mAh
Doba nabíjení stanice 2,5 h
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sluchátka do uší |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.09 kg |
| EAN: | 6932554464240 |
| Druh: | Bezdrátová |
| Mikrofon: | Integrovaný |
| Typ konstrukce: | Polouzavřená |
| Verze BT: | 5.4 |
| Aktivní potlačení hluku (ANC): | Ano |
| ANC při hovorech: | Ano |
| Impedance: | 32 Ohm |
| Přenos signálu: | BLUETOOTH |
| Redukce šumu: | Ano |
| Hlasový asistent: | Ano |
| Audio kodeky: | AAC |
| Citlivost: | 95 dB |
| Frekvenční rozsah: | 20HZ-20000HZ |
| Počet měničů: | 1 |
| Průměr měničů: | 14 mm |
| Dosah signálu: | 10 m |
| Materiál měniče: | TITAN |
| Typ ovládání: | Dotykové |
| Ovládání přehrávače: | Ano |
| Ovládání hlasitosti: | Ano |
| Ovládání hovorů: | Ano |
| Doba přehrávání: | 7 h |
| Doba nabíjení: | 1 h |
| Doba nabíjení stanice: | 3 h |
| Kapacita baterie sluchátek: | 37 mAh |
| Kapacita baterie stanice: | 475 mAh |
| Indikátor stavu nabití: | ANO |
| Typ nabíjecího konektoru: | USB-C |
| Maximální příkon: | 5 W |
| Minimální příkon: | 3 |
| Ochranný obal: | Ano |
| Třída krytí: | IP54 |
| Výška: | 3,2 cm |
| Šířka: | 1,79 cm |
| Hloubka: | 1,85 cm |
| Barva: | BÍLÁ |
| Hmotnost výrobku: | 36 g |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
