OpenRock Pro sport. sl. BT black OneOdio
Sluchátka,OneOdio OpenRock Pro,,Druh: Bezdrátová,Typ ovládání: Dotykové,Typ konstrukce: Otevřená,Frekvenční rozsah: 20-20000 Hz,Bezdrátový,Impedance: 32 Ohm,Verze BT: 5.2,Citlivost: 109 db,Redukce šumu,,Přenos signálu: Bluetooth,Ovládání přehrávače,Ovládání hovorů,Ovládání hlasitosti,Mikrofon: Integrovaný,,Odnímatelný kabel,Audio kodeky: SBC, AAC,Typ nabíjecího konektoru: USB-C,Připojení: Bluetooth,,Počet měničů: 2,Průměr měničů: 16 mm,Doba nabíjení: 1,5 h,Kapacita baterie sluchátek: 95,Kapacita baterie stanice: 400,Doba nabíjení stanice: 3 h,Doba přehrávání: 20 h,Dosah signálu: 10 m,,Třída kr
Sluchátka
OneOdio OpenRock Pro
Druh: Bezdrátová
Typ ovládání: Dotykové
Typ konstrukce: Otevřená
Frekvenční rozsah: 20-20000 Hz
Bezdrátový
Impedance: 32 Ohm
Verze BT: 5.2
Citlivost: 109 db
Redukce šumu
Přenos signálu: Bluetooth
Ovládání přehrávače
Ovládání hovorů
Ovládání hlasitosti
Mikrofon: Integrovaný
Odnímatelný kabel
Audio kodeky: SBC, AAC
Typ nabíjecího konektoru: USB-C
Připojení: Bluetooth
Počet měničů: 2
Průměr měničů: 16 mm
Doba nabíjení: 1,5 h
Kapacita baterie sluchátek: 95
Kapacita baterie stanice: 400
Doba nabíjení stanice: 3 h
Doba přehrávání: 20 h
Dosah signálu: 10 m
Třída krytí: IPX5
Vypínač
Indikátor stavu nabití: LED
Podsvícení: Bez podsvícení
Hmotnost: 90 g
Barva: Černá
OneOdio OpenRock Pro
Druh: Bezdrátová
Typ ovládání: Dotykové
Typ konstrukce: Otevřená
Frekvenční rozsah: 20-20000 Hz
Bezdrátový
Impedance: 32 Ohm
Verze BT: 5.2
Citlivost: 109 db
Redukce šumu
Přenos signálu: Bluetooth
Ovládání přehrávače
Ovládání hovorů
Ovládání hlasitosti
Mikrofon: Integrovaný
Odnímatelný kabel
Audio kodeky: SBC, AAC
Typ nabíjecího konektoru: USB-C
Připojení: Bluetooth
Počet měničů: 2
Průměr měničů: 16 mm
Doba nabíjení: 1,5 h
Kapacita baterie sluchátek: 95
Kapacita baterie stanice: 400
Doba nabíjení stanice: 3 h
Doba přehrávání: 20 h
Dosah signálu: 10 m
Třída krytí: IPX5
Vypínač
Indikátor stavu nabití: LED
Podsvícení: Bez podsvícení
Hmotnost: 90 g
Barva: Černá
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sluchátka do uší |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.33 kg |
| EAN: | 6974028140762 |
| Druh: | Bezdrátová |
| Mikrofon: | Integrovaný |
| Typ konstrukce: | Otevřená |
| Verze BT: | 5.2 |
| Impedance: | 32 Ohm |
| Přenos signálu: | BLUETOOTH |
| Redukce šumu: | Ano |
| Audio kodeky: | SBC, AAC |
| Citlivost: | 109 dB |
| Frekvenční rozsah: | 20-20000 HZ |
| Počet měničů: | 2 |
| Průměr měničů: | 16 mm |
| Dosah signálu: | 10 m |
| Typ ovládání: | Dotykové |
| Ovládání přehrávače: | Ano |
| Ovládání hlasitosti: | Ano |
| Ovládání hovorů: | Ano |
| Doba přehrávání: | 20 h |
| Doba nabíjení: | 2 h |
| Doba nabíjení stanice: | 3 h |
| Kapacita baterie sluchátek: | 95 mAh |
| Kapacita baterie stanice: | 400 mAh |
| Indikátor stavu nabití: | LED |
| Typ nabíjecího konektoru: | USB-C |
| Odnímatelný kabel: | Ano |
| Třída krytí: | IPX5 |
| Barva: | Černá |
| Hmotnost výrobku: | 90 g |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
