Headphone (1) Elekid(B170)_Black NOTHING
Sluchátka,Nothing Nothing Headphone (1) Elekid(B170)Black,,Bezdrátová,Náhlavní,IPX2,Odnímatelný kabel,Doba přehrávání 80h,,Ovládání hlasitosti,Ovládání hovorů,Ovládání přehrávače,Aktivní potlačení hluku (ANC),Impedance 16 Ohm,,Indikátor stavu nabití LED,Mikrofon integrovaný,Konektor Jack 3,5 mm,USB-C,Bluetooth 5.3
Sluchátka
Nothing Nothing Headphone (1) Elekid(B170)Black
Bezdrátová
Náhlavní
IPX2
Odnímatelný kabel
Doba přehrávání 80h
Ovládání hlasitosti
Ovládání hovorů
Ovládání přehrávače
Aktivní potlačení hluku (ANC)
Impedance 16 Ohm
Indikátor stavu nabití LED
Mikrofon integrovaný
Konektor Jack 3,5 mm
USB-C
Bluetooth 5.3
Nothing Nothing Headphone (1) Elekid(B170)Black
Bezdrátová
Náhlavní
IPX2
Odnímatelný kabel
Doba přehrávání 80h
Ovládání hlasitosti
Ovládání hovorů
Ovládání přehrávače
Aktivní potlačení hluku (ANC)
Impedance 16 Ohm
Indikátor stavu nabití LED
Mikrofon integrovaný
Konektor Jack 3,5 mm
USB-C
Bluetooth 5.3
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sluchátka do uší |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 1.27 kg |
| EAN: | 6974434224223 |
| Druh: | Bezdrátová |
| Konektor Jack: | 3,5 mm |
| Mikrofon: | Integrovaný |
| Typ konstrukce: | Náhlavní |
| Verze BT: | 5.3 |
| Aktivní potlačení hluku (ANC): | Ano |
| Impedance: | 16 Ohm |
| Přenos signálu: | KABEL/BT |
| Frekvenční rozsah: | 2000 |
| Ovládání přehrávače: | Ano |
| Ovládání hlasitosti: | Ano |
| Ovládání hovorů: | Ano |
| Doba přehrávání: | 80 h |
| Doba nabíjení: | 2 h |
| Kapacita baterie sluchátek: | 1 040 mAh |
| Indikátor stavu nabití: | LED |
| Typ nabíjecího konektoru: | USB-C |
| Odnímatelný kabel: | Ano |
| Třída krytí: | IPX2 |
| Výška: | 17,39 cm |
| Šířka: | 18,93 cm |
| Hloubka: | 7,8 cm |
| Barva: | Černá |
| Hmotnost výrobku: | 329 g |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
