Ear(B171)TrueWirelessEarph_Black NOTHING
Sluchátka,Nothing Ear(B171) Black,,Bezdrátová,Špunty,IP54,Doba přehrávání 40,5h,,Ovládání hlasitosti,Ovládání hovorů,Ovládání přehrávače,Aktivní potlačení hluku (ANC),Citlivost 45 db,,Indikátor stavu nabití LED,Mikrofon integrovaný,USB-C,Bluetooth
Sluchátka
Nothing Ear(B171) Black
Bezdrátová
Špunty
IP54
Doba přehrávání 40,5h
Ovládání hlasitosti
Ovládání hovorů
Ovládání přehrávače
Aktivní potlačení hluku (ANC)
Citlivost 45 db
Indikátor stavu nabití LED
Mikrofon integrovaný
USB-C
Bluetooth
Nothing Ear(B171) Black
Bezdrátová
Špunty
IP54
Doba přehrávání 40,5h
Ovládání hlasitosti
Ovládání hovorů
Ovládání přehrávače
Aktivní potlačení hluku (ANC)
Citlivost 45 db
Indikátor stavu nabití LED
Mikrofon integrovaný
USB-C
Bluetooth
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sluchátka do uší |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.13 kg |
| EAN: | 6974434222175 |
| Druh: | Bezdrátová |
| Mikrofon: | Integrovaný |
| Bezdrátové nabíjení: | Ano |
| Typ konstrukce: | Špunty |
| Verze BT: | 5.3 |
| Aktivní potlačení hluku (ANC): | Ano |
| Přenos signálu: | BLUETOOTH |
| Citlivost: | 45 dB |
| Frekvenční rozsah: | 5000 |
| Ovládání přehrávače: | Ano |
| Ovládání hlasitosti: | Ano |
| Ovládání hovorů: | Ano |
| Doba přehrávání: | 41 h |
| Kapacita baterie sluchátek: | 46 mAh |
| Kapacita baterie stanice: | 500 mAh |
| Indikátor stavu nabití: | LED |
| Typ nabíjecího konektoru: | USB-C |
| Třída krytí: | IP54 |
| Výška: | 2,94 cm |
| Šířka: | 2,17 cm |
| Hloubka: | 2,41 cm |
| Barva: | Černá |
| Hmotnost výrobku: | 5 g |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
