VOLTOR LED Stereo Headset BK SPEEDLINK
Herní sluchátka,Speedlink SL-860021-BK,,Platforma: PC,Druh: Drátová,Připojení: Jack 3,5 mm,Typ konektoru: Jack 3,5 mm,Délka kabelu: 1,8 m,Mikrofon: Ohebný,Podsvícení,,Frekvenční rozsah: 20-20000,Citlivost: 105 dB,Impedance: 16 Ohm,Počet měničů: 2,Průměr měničů: 40 mm,Vedení kabelu: Jednostranné,,Přenos signálu: Kabel,Ovládání hlasitosti,,Part Number: SL-860021-BK,Rozměry (V x Š x H): 225 x 165 x 90 cm,Hmotnost: 250 g,Barva: Černá,
Herní sluchátka
Speedlink SL-860021-BK
Platforma: PC
Druh: Drátová
Připojení: Jack 3,5 mm
Typ konektoru: Jack 3,5 mm
Délka kabelu: 1,8 m
Mikrofon: Ohebný
Podsvícení
Frekvenční rozsah: 20-20000
Citlivost: 105 dB
Impedance: 16 Ohm
Počet měničů: 2
Průměr měničů: 40 mm
Vedení kabelu: Jednostranné
Přenos signálu: Kabel
Ovládání hlasitosti
Part Number: SL-860021-BK
Rozměry (V x Š x H): 225 x 165 x 90 cm
Hmotnost: 250 g
Barva: Černá
Speedlink SL-860021-BK
Platforma: PC
Druh: Drátová
Připojení: Jack 3,5 mm
Typ konektoru: Jack 3,5 mm
Délka kabelu: 1,8 m
Mikrofon: Ohebný
Podsvícení
Frekvenční rozsah: 20-20000
Citlivost: 105 dB
Impedance: 16 Ohm
Počet měničů: 2
Průměr měničů: 40 mm
Vedení kabelu: Jednostranné
Přenos signálu: Kabel
Ovládání hlasitosti
Part Number: SL-860021-BK
Rozměry (V x Š x H): 225 x 165 x 90 cm
Hmotnost: 250 g
Barva: Černá
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sluchátka a mikrofony |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.39 kg |
| EAN: | 4027301143478 |
| Připojení: | Jack 3,5mm |
| Typ konektoru: | Jack 3,5mm |
| Impedance: | 16 Ohm |
| Přenos signálu: | KABEL |
| Ovládání hlasitosti: | Ano |
| Citlivost: | 105 dB |
| Délka kabelu: | 1,8 m |
| Frekvenční rozsah: | 20-20000 |
| Počet měničů: | 2 |
| Průměr měničů: | 40 mm |
| Prostorový zvuk: | Ne |
| Indikátor stavu nabití: | NE |
| Podsvícení: | Ano |
| Vedení kabelu: | Jednostranné |
| Výška: | 225 cm |
| Šířka: | 165 cm |
| Hloubka: | 90 cm |
| Barva: | Černá |
| Hmotnost výrobku: | 250 g |
| Part Number: | SL-860021-BK |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
