TUF H1 Gen II Gaming Headset BK ASUS
Herní sluchátka,ASUS TUF Gaming H1 GEN II,PN: 90YH044B-BHUA00,,Platforma: PC, Playstation 4, Playstation 5,Druh: Drátová,Typ konstrukce: Na uši, Náhlavní, Uzavřená,,Připojení: USB A,Délka kabelu: 2 m,,Mikrofon: Integrovaný,Typ ovládání: Tlačítkové,Jednobarevné podsvícení,,Frekvenční rozsah: 20 Hz - 20 kHz,Citlivost: -24 dB,Impedance: 32 Ohm,Počet měničů: 2,Průměr měničů: 40 mm,Materiál měniče: Neodymový magnet,Vedení kabelu: Jednostranné,,Další vlastnosti: Výměnné náušníky,Ovládání hlasitosti,Ztlumení mikrofonu,Prostorový zvuk: Virtual 7.1,,Rozměr (VxŠxH): 14,9 x 20,1 x 8,1 cm,Hmotnost: 297 g,
Herní sluchátka
ASUS TUF Gaming H1 GEN II
PN: 90YH044B-BHUA00
Platforma: PC, Playstation 4, Playstation 5
Druh: Drátová
Typ konstrukce: Na uši, Náhlavní, Uzavřená
Připojení: USB A
Délka kabelu: 2 m
Mikrofon: Integrovaný
Typ ovládání: Tlačítkové
Jednobarevné podsvícení
Frekvenční rozsah: 20 Hz - 20 kHz
Citlivost: -24 dB
Impedance: 32 Ohm
Počet měničů: 2
Průměr měničů: 40 mm
Materiál měniče: Neodymový magnet
Vedení kabelu: Jednostranné
Další vlastnosti: Výměnné náušníky
Ovládání hlasitosti
Ztlumení mikrofonu
Prostorový zvuk: Virtual 7.1
Rozměr (VxŠxH): 14,9 x 20,1 x 8,1 cm
Hmotnost: 297 g
Barva: Černá
ASUS TUF Gaming H1 GEN II
PN: 90YH044B-BHUA00
Platforma: PC, Playstation 4, Playstation 5
Druh: Drátová
Typ konstrukce: Na uši, Náhlavní, Uzavřená
Připojení: USB A
Délka kabelu: 2 m
Mikrofon: Integrovaný
Typ ovládání: Tlačítkové
Jednobarevné podsvícení
Frekvenční rozsah: 20 Hz - 20 kHz
Citlivost: -24 dB
Impedance: 32 Ohm
Počet měničů: 2
Průměr měničů: 40 mm
Materiál měniče: Neodymový magnet
Vedení kabelu: Jednostranné
Další vlastnosti: Výměnné náušníky
Ovládání hlasitosti
Ztlumení mikrofonu
Prostorový zvuk: Virtual 7.1
Rozměr (VxŠxH): 14,9 x 20,1 x 8,1 cm
Hmotnost: 297 g
Barva: Černá
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sluchátka a mikrofony |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.52 kg |
| EAN: | 4711387671832 |
| Druh: | Uzavřená |
| Připojení: | USB A |
| Mikrofon: | Integrovaný |
| Typ konstrukce: | Uzavřená |
| Typ konektoru: | USB A |
| Impedance: | 32 Ohm |
| Přenos signálu: | KABEL |
| Ovládání hlasitosti: | Ano |
| Určení: | Herní |
| Citlivost: | 24 dB |
| Délka kabelu: | 2 m |
| Frekvenční rozsah: | 20 HZ - 20 KHZ |
| Počet měničů: | 2 |
| Průměr měničů: | 40 mm |
| Prostorový zvuk: | 7.1 |
| Typ ovládání: | Tlačítkové |
| Ztlumení mikrofonu: | Ano |
| Podsvícení: | Ano |
| Vedení kabelu: | Jednostranné |
| Výška: | 14,9 cm |
| Šířka: | 20,1 cm |
| Hloubka: | 8,1 cm |
| Barva: | Černá |
| Hmotnost výrobku: | 297 g |
| Part Number: | 90YH044B-BHUA00 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
