Solum T Microphone ENDORFY
Mikrofon,ENDORFY Solum T,,Frekvenční rozsah: 0,018 kHz - 21 kHz,Směrová charakteristika: Směrové (kardioida),Způsob uchycení zařízení k držáku: Bez fixace,Délka kabelu: 1,8 m,Typ konektoru: USB-C,Typ vstupního konektoru:,Jack 3,5 mm,USB-C,,Polohovatelný,Antivibrační držák,Protivětrný kryt,Pop filter,,Obsah balení: USB-C na USB-A adaptér,Rozměry (VxŠxH): 14,75 x 4,7 x 4,27 cm,Hmotnost: 763 g,Barva: Černá,
Mikrofon
ENDORFY Solum T
Frekvenční rozsah: 0,018 kHz - 21 kHz
Směrová charakteristika: Směrové (kardioida)
Způsob uchycení zařízení k držáku: Bez fixace
Délka kabelu: 1,8 m
Typ konektoru: USB-C
Typ vstupního konektoru:
Jack 3,5 mm
USB-C
Polohovatelný
Antivibrační držák
Protivětrný kryt
Pop filter
Obsah balení: USB-C na USB-A adaptér
Rozměry (VxŠxH): 14,75 x 4,7 x 4,27 cm
Hmotnost: 763 g
Barva: Černá
ENDORFY Solum T
Frekvenční rozsah: 0,018 kHz - 21 kHz
Směrová charakteristika: Směrové (kardioida)
Způsob uchycení zařízení k držáku: Bez fixace
Délka kabelu: 1,8 m
Typ konektoru: USB-C
Typ vstupního konektoru:
Jack 3,5 mm
USB-C
Polohovatelný
Antivibrační držák
Protivětrný kryt
Pop filter
Obsah balení: USB-C na USB-A adaptér
Rozměry (VxŠxH): 14,75 x 4,7 x 4,27 cm
Hmotnost: 763 g
Barva: Černá
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sluchátka a mikrofony |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 1.07 kg |
| EAN: | 5903018665184 |
| Typ konektoru: | USB C |
| Frekvenční rozsah: | 0,018 KHZ - 21 KHZ |
| Pop filter: | Ano |
| Polohovatelný: | Ano |
| Protivětrný kryt: | Ano |
| Antivibrační držák: | Ano |
| Délka kabelu: | 1,8 m |
| Použití: | Notebook/PC |
| Výška: | 14,75 cm |
| Šířka: | 4,7 cm |
| Hloubka: | 4,27 cm |
| Barva: | Černá |
| Hmotnost výrobku: | 763 g |
| Part Number: | EY1B002 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
