ROG STRIX GO CORE herní headset ASUS

Kód: 45017700
1 919 Kč
Není skladem
Herní sluchátka,ASUS ROG Strix Go Core,PN 90YH02R1-B1UA00,,ASUS ROG STRIX GO Core,Lehká herní náhlavní sluchátka s podporou více platforem. ASUS ROG STRIX GO Core s 3,5 mm jsou vhodná pro PC, Mac, mobilní zařízení a herní konzole. Poskytnou vám neuvěřitelně bohatý a čistý zvuk, včetně hlubokých basů. Ponořte se i vy do pohlcující muziky, kdekoliv a kdykoliv.,,-Exkluzivní vzduchotěsné komory a 40mm ovladače ASUS Essence,-Lehká konstrukce s hmotností pouhých 252 g,-Skládací design pro bezkonkurenční pohodlí na cestách,-Podpora různých platforem - PC, Mac, PS4, Xbox One, Nintendo Switch a mobilní

Detailní informace

Detailní popis produktu

Herní sluchátka
ASUS ROG Strix Go Core
PN 90YH02R1-B1UA00

ASUS ROG STRIX GO Core
Lehká herní náhlavní sluchátka s podporou více platforem. ASUS ROG STRIX GO Core s 3,5 mm jsou vhodná pro PC, Mac, mobilní zařízení a herní konzole. Poskytnou vám neuvěřitelně bohatý a čistý zvuk, včetně hlubokých basů. Ponořte se i vy do pohlcující muziky, kdekoliv a kdykoliv.

-Exkluzivní vzduchotěsné komory a 40mm ovladače ASUS Essence
-Lehká konstrukce s hmotností pouhých 252 g
-Skládací design pro bezkonkurenční pohodlí na cestách
-Podpora různých platforem - PC, Mac, PS4, Xbox One, Nintendo Switch a mobilní zařízení
-Ovládání na náušníku pro snadné nastavení hlasitosti a ztlumení mikrofonu
-Optimalizovaný mikrofon, certifikovaný společnostmi Discord a TeamSpeak

Lehká a komfortní náhlavní souprava
S hmotností pouhých 252 g se ROG Strix Go Core stávají mimořádně lehkou herní náhlavní soupravou, poskytující bezkonkurenční pohodlí, ať cestujete nebo hrajete ve svém doupěti. Skládací design s otočným mechanismem zaručí rychlé uložení a snadné přenášení sluchátek. Hrát tak můžete klidně i na svých cestách.

Výjimečný zvuk ve vysokém rozlišení
Exkluzivní vzduchotěsné komory a 40 mm ovladače ASUS Essence poskytují neuvěřitelně bohatý a čistý zvuk s optimalizovanými hlubokými basy pro pohlcující zvukové zážitky.

Jasná komunikace
Sluchátka jsou dodávána s odnímatelným mikrofonem, který je vyladěn tak, aby váš hlas vynikl. Zaručena je tak jasná a snadná komunikace s vašimi spoluhráči.

Doplňkové parametry

Kategorie: Sluchátka a mikrofony
Záruka: 24
Hmotnost: 1.9 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: