ROG Delta S herní headset ASUS

Kód: 45017821
4 299 Kč
Není skladem
Herní sluchátka,ASUS ROG Delta S,PN 90YH02K0-B2UA00,,ASUS ROG Delta S,Lehká herní náhlavní souprava ASUS ROG Delta S se stane tím pravým parťákem pro hraní vašich oblíbených her – a to, ať už paříte na PC, Nintendo Switch nebo Sony PlayStation 5. Nabídne vám naprosto jasný a detailní zvuk, který vás dožene k vítězství.,,-Mikrofon s umělou inteligencí pro potlačení hluku,-Kodek na úrovni Hi-Fi ESS 9281 s technologií QUAD DAC,-Bezkonkurenční pohodlí díky nízké hmotnosti (300 g) a ergonomickým náušníkům,-USB-C konektor pro hraní na PC, herní konzoli i na mobilním zařízení,-Intuitivní ovládací tla

Detailní informace

Detailní popis produktu

Herní sluchátka
ASUS ROG Delta S
PN 90YH02K0-B2UA00

ASUS ROG Delta S
Lehká herní náhlavní souprava ASUS ROG Delta S se stane tím pravým parťákem pro hraní vašich oblíbených her – a to, ať už paříte na PC, Nintendo Switch nebo Sony PlayStation 5. Nabídne vám naprosto jasný a detailní zvuk, který vás dožene k vítězství.

-Mikrofon s umělou inteligencí pro potlačení hluku
-Kodek na úrovni Hi-Fi ESS 9281 s technologií QUAD DAC
-Bezkonkurenční pohodlí díky nízké hmotnosti (300 g) a ergonomickým náušníkům
-USB-C konektor pro hraní na PC, herní konzoli i na mobilním zařízení
-Intuitivní ovládací tlačítka na náušníku
-Software Armoury Crate
-Přizpůsobitelné vícebarevné osvětlení RGB
-Podpora přehrávání MQA souborů

Uslyšíte každý detail
Se sluchátky ROG Delta S si užijete si čistý, jasný a přirozený zvukový zážitek. Jejich součástí je totiž kodek ESS 9281 zajišťující s pomocí technologie QUAD DAC™ bezztrátové zpracování zvuku. Každý ze čtyř digitálně analogových převodníků využívá svůj výpočetní výkon ke zpracování dané podmnožiny slyšitelného frekvenčního rozsahu, který zahrnuje nízké, střední, vysoké a ultra vysoké frekvence. Poté dochází ke spojení těchto čtyř výstupních signálů. Výsledkem je jasnější zvuk s úchvatným 130dB odstupem signálu od šumu, což je mnohem vyšší hodnota, než jaké dosahují srovnatelná konkurenční zařízení na trhu.

Jasně a zřetelně
Sluchátka jsou vybavena jednosměrným a odnímatelným mikrofonem, certifikovaným službami Discord i TeamSpeak. Jeho velkou výhodou je potlačení hluku umělou inteligencí, která se zvládne vypořádat s více než 50 milionů typů okolního hluku, přičemž je zachována harmonie hlasu. Výsledkem je naprosto jasná komunikace v každé vaší hře.

Doplňkové parametry

Kategorie: Sluchátka a mikrofony
Záruka: 24
Hmotnost: 1.9 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: