PURE Microphone Black SPEEDLINK
Mikrofon k PC,Speedlink SL-8702-BK,,Směrová charakteristika: Všesměrové,Způsob uchycení zařízení k držáku: Mechanický,Délka kabelu: 1,7 m,Typ konektoru: Jack 3,5 mm,Opletení kabelu: PVC,Druh kabelu: Audio,,Polohovatelný,,Materiál: Plast,Rozměry (V x Š x H): 20 x 10 x 10 cm,Hmotnost: 150 g,Barva: Černá,
Mikrofon k PC
Speedlink SL-8702-BK
Směrová charakteristika: Všesměrové
Způsob uchycení zařízení k držáku: Mechanický
Délka kabelu: 1,7 m
Typ konektoru: Jack 3,5 mm
Opletení kabelu: PVC
Druh kabelu: Audio
Polohovatelný
Materiál: Plast
Rozměry (V x Š x H): 20 x 10 x 10 cm
Hmotnost: 150 g
Barva: Černá
Speedlink SL-8702-BK
Směrová charakteristika: Všesměrové
Způsob uchycení zařízení k držáku: Mechanický
Délka kabelu: 1,7 m
Typ konektoru: Jack 3,5 mm
Opletení kabelu: PVC
Druh kabelu: Audio
Polohovatelný
Materiál: Plast
Rozměry (V x Š x H): 20 x 10 x 10 cm
Hmotnost: 150 g
Barva: Černá
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sluchátka a mikrofony |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.14 kg |
| EAN: | 4027301307467 |
| Typ konektoru: | Jack 3,5mm |
| Směrová charakteristika: | Všesměrové |
| Materiál pouzdra: | Plast |
| Polohovatelný: | Ano |
| Délka kabelu: | 1,7 m |
| Výška: | 20 cm |
| Šířka: | 10 cm |
| Hloubka: | 10 cm |
| Barva: | Černá |
| Hmotnost výrobku: | 150 g |
| Part Number: | SL-8702-BK |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
