HyperX Cloud III S WiFi GameHeadset B HP
Sluchátka k PC,HP HyperX Cloud III S (black),,Platforma: PC, Playstation 5,Druh: Bezdrátová,Dosah signálu (M): 20m,Připojení: 2,4 GHz, Bluetooth,Verze BT: 5.3,Typ konektoru: USB-C,Typ nabíjecího konektoru: USB-C,Délka kabelu: 0,5 m,Doba přehrávání: 120 hod,Prostorový zvuk: 7.1,Mikrofon: Ohebný,Podsvícení: Bez podsvícení,,Frekvenční rozsah: 20 Hz až 20000 Hz,Citlivost (DB): 111,94±3 dB SPL při 1 kHz (1 mW),Impedance: 64 Ohm,Počet měničů: 2,Průměr měničů: 53 mm,Materiál měniče: Koženka,Audio kodeky: Bluetooth: SBC; MPEG-2; AAC-LC; LE Audio,Vedení kabelu: Jednostranné,,Přenos signálu: Bluetooth,D
Sluchátka k PC
HP HyperX Cloud III S (black)
Platforma: PC, Playstation 5
Druh: Bezdrátová
Dosah signálu (M): 20m
Připojení: 2,4 GHz, Bluetooth
Verze BT: 5.3
Typ konektoru: USB-C
Typ nabíjecího konektoru: USB-C
Délka kabelu: 0,5 m
Doba přehrávání: 120 hod
Prostorový zvuk: 7.1
Mikrofon: Ohebný
Podsvícení: Bez podsvícení
Frekvenční rozsah: 20 Hz až 20000 Hz
Citlivost (DB): 111,94±3 dB SPL při 1 kHz (1 mW)
Impedance: 64 Ohm
Počet měničů: 2
Průměr měničů: 53 mm
Materiál měniče: Koženka
Audio kodeky: Bluetooth: SBC; MPEG-2; AAC-LC; LE Audio
Vedení kabelu: Jednostranné
Přenos signálu: Bluetooth
Další vlastnosti: Výměnné náušníky
Speciální funkce: DTS® Headphone:X® Spatial Audio, Multifunkční tlačítko
Oddělitelný mikrofon
Odnímatelný kabel
Ovládání hlasitosti
Ovládání přehrávače
Herní režim
Ztlumení mikrofonu
Vypínač
Doba nabíjení: 5 hod
Indikátor stavu nabití: LED
Part Number: HPC00530
Rozměry (VxŠxH): 19,8 x 15,5 x 8,7 cm
Hmotnost: 356,3 g
Barva: Černá
HP HyperX Cloud III S (black)
Platforma: PC, Playstation 5
Druh: Bezdrátová
Dosah signálu (M): 20m
Připojení: 2,4 GHz, Bluetooth
Verze BT: 5.3
Typ konektoru: USB-C
Typ nabíjecího konektoru: USB-C
Délka kabelu: 0,5 m
Doba přehrávání: 120 hod
Prostorový zvuk: 7.1
Mikrofon: Ohebný
Podsvícení: Bez podsvícení
Frekvenční rozsah: 20 Hz až 20000 Hz
Citlivost (DB): 111,94±3 dB SPL při 1 kHz (1 mW)
Impedance: 64 Ohm
Počet měničů: 2
Průměr měničů: 53 mm
Materiál měniče: Koženka
Audio kodeky: Bluetooth: SBC; MPEG-2; AAC-LC; LE Audio
Vedení kabelu: Jednostranné
Přenos signálu: Bluetooth
Další vlastnosti: Výměnné náušníky
Speciální funkce: DTS® Headphone:X® Spatial Audio, Multifunkční tlačítko
Oddělitelný mikrofon
Odnímatelný kabel
Ovládání hlasitosti
Ovládání přehrávače
Herní režim
Ztlumení mikrofonu
Vypínač
Doba nabíjení: 5 hod
Indikátor stavu nabití: LED
Part Number: HPC00530
Rozměry (VxŠxH): 19,8 x 15,5 x 8,7 cm
Hmotnost: 356,3 g
Barva: Černá
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sluchátka a mikrofony |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.71 kg |
| EAN: | 198415435590 |
| Vypínač: | Ano |
| Druh: | Bezdrátová |
| Připojení: | Bluetooth |
| Verze BT: | 5.3 |
| Typ konektoru: | USB C |
| Impedance: | 64 Ohm |
| Přenos signálu: | BLUETOOTH |
| Ovládání hlasitosti: | Ano |
| Audio kodeky: | SBC, MPEG-2, AAC-LC, LE AUDIO |
| Citlivost: | 112 dB |
| Délka kabelu: | 0,5 m |
| Frekvenční rozsah: | 20 HZ AŽ 20000 HZ |
| Počet měničů: | 2 |
| Průměr měničů: | 53 mm |
| Dosah signálu: | 20 m |
| Prostorový zvuk: | 7.1 |
| Materiál měniče: | KOŽENKA |
| Ovládání přehrávače: | Ano |
| Funkce Herní režim: | Ano |
| Doba přehrávání: | 120 h |
| Doba nabíjení: | 5 h |
| Oddělitelný mikrofon: | Ano |
| Indikátor stavu nabití: | LED |
| Ztlumení mikrofonu: | Ano |
| Podsvícení: | Ne |
| Typ nabíjecího konektoru: | USB-C |
| Odnímatelný kabel: | Ano |
| Vedení kabelu: | Jednostranné |
| Výška: | 19,8 cm |
| Šířka: | 15,5 cm |
| Hloubka: | 8,7 cm |
| Barva: | Černá |
| Hmotnost výrobku: | 356 g |
| Part Number: | HPC00530 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
