HyperX Cloud Flight Wireless+mic HP
Sluchátka,HP HyperX Cloud Flight 2,,Platforma: Nintendo Switch, PC, Playstation 4, Playstation 5,Druh: Bezdrátová,Dosah signálu: 20 m,Připojení: 2,4 GHz, Bluetooth,Verze BT: 5.3,Typ nabíjecího konektoru: USB-C,Doba přehrávání: 150 hod,Podsvícení: RGB,Třída krytí: IP20,,Frekvenční rozsah: 20-20000,Citlivost: 103 dB,Impedance: 32 Ohm,Počet měničů: 2,Průměr měničů: 50 mm,Materiál měniče: ABS,Audio kodeky: Dolby Atmos, DTSX,,Přenos signálu:,Bluetooth,Radiofrekvenční,Další vlastnosti: Otočné náušníky,Oddělitelný mikrofon,Ovládání hlasitosti,Ovládání přehrávače,Herní režim,Ztlumení mikrofonu,,Doba n
Sluchátka
HP HyperX Cloud Flight 2
Platforma: Nintendo Switch, PC, Playstation 4, Playstation 5
Druh: Bezdrátová
Dosah signálu: 20 m
Připojení: 2,4 GHz, Bluetooth
Verze BT: 5.3
Typ nabíjecího konektoru: USB-C
Doba přehrávání: 150 hod
Podsvícení: RGB
Třída krytí: IP20
Frekvenční rozsah: 20-20000
Citlivost: 103 dB
Impedance: 32 Ohm
Počet měničů: 2
Průměr měničů: 50 mm
Materiál měniče: ABS
Audio kodeky: Dolby Atmos, DTSX
Přenos signálu:
Bluetooth
Radiofrekvenční
Další vlastnosti: Otočné náušníky
Oddělitelný mikrofon
Ovládání hlasitosti
Ovládání přehrávače
Herní režim
Ztlumení mikrofonu
Doba nabíjení: 3,5 hod
Part Number: 752190
Rozměry (VxŠxH): 4 x 20 x 18 cm
Hmotnost: 351 g
Barva: Černá
HP HyperX Cloud Flight 2
Platforma: Nintendo Switch, PC, Playstation 4, Playstation 5
Druh: Bezdrátová
Dosah signálu: 20 m
Připojení: 2,4 GHz, Bluetooth
Verze BT: 5.3
Typ nabíjecího konektoru: USB-C
Doba přehrávání: 150 hod
Podsvícení: RGB
Třída krytí: IP20
Frekvenční rozsah: 20-20000
Citlivost: 103 dB
Impedance: 32 Ohm
Počet měničů: 2
Průměr měničů: 50 mm
Materiál měniče: ABS
Audio kodeky: Dolby Atmos, DTSX
Přenos signálu:
Bluetooth
Radiofrekvenční
Další vlastnosti: Otočné náušníky
Oddělitelný mikrofon
Ovládání hlasitosti
Ovládání přehrávače
Herní režim
Ztlumení mikrofonu
Doba nabíjení: 3,5 hod
Part Number: 752190
Rozměry (VxŠxH): 4 x 20 x 18 cm
Hmotnost: 351 g
Barva: Černá
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sluchátka a mikrofony |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.61 kg |
| EAN: | 198990148311 |
| Druh: | Bezdrátová |
| Připojení: | Bluetooth |
| Verze BT: | 5.3 |
| Impedance: | 32 Ohm |
| Přenos signálu: | RADIOVÝ |
| Ovládání hlasitosti: | Ano |
| Audio kodeky: | DOLBY ATMOS, DTSX |
| Citlivost: | 103 dB |
| Frekvenční rozsah: | 20-20000 |
| Počet měničů: | 2 |
| Průměr měničů: | 50 mm |
| Dosah signálu: | 20 m |
| Prostorový zvuk: | Ne |
| Materiál měniče: | ABS |
| Ovládání přehrávače: | Ano |
| Funkce Herní režim: | Ano |
| Doba přehrávání: | 150 h |
| Doba nabíjení: | 4 h |
| Oddělitelný mikrofon: | Ano |
| Ztlumení mikrofonu: | Ano |
| Podsvícení: | RGB |
| Typ nabíjecího konektoru: | USB-C |
| Třída krytí: | IP20 |
| Výška: | 4 cm |
| Šířka: | 20 cm |
| Hloubka: | 18 cm |
| Barva: | Černá |
| Hmotnost výrobku: | 351 g |
| Part Number: | 752190 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
