Sloupek plotový 2.5m/42mm Fe ZE stříkané
Plotový sloupek se používá při stavbě plotu a to jako kotva pro samotné pletivo.
rozměry (V x pr.): 2,5 m x 42 mm
materiál: Fe Ze stříkané
Plotový sloupek se používá při stavbě plotu a to jako kotva pro samotné pletivo.
materiál: Fe Ze stříkané
Plotový sloupek se používá při stavbě plotu a to jako kotva pro samotné pletivo.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sloupek |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 3.75 kg |
| EAN: | 8590419518965 |
| Šířka přepravní: | 4cm |
| Výška přepravní: | 250cm |
| Hloubka přepravní: | 4cm |
| Objem přepravní: | 4dm3 |
| Hmotnost přepravní: | 3,75kg |
| Barva: | zelená |
| Délka: | 2,5m |
| Balení: | |
| Povrchová úprava: | |
| Použití: | |
| Rozměr: | |
| Síla stěny: | 0 |
| Typ sloupku: | |
| Pro průměr sloupku: | 0 |
| Pozor křehké: |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
