Hrnek 560ml MAXI LAVENDER keramický
Hrnek MAXI LAVENDER 560 ml je vyroben z keramiky, vhodný na horké i studené nápoje. Výška hrnku 11 cm, průměr horní 10,5 cm průměr dolní 6,5 cm. Hrnek lze používat do mikrovlnné trouby a mýt v myčce na nádobí.
Hrnek 560 ml, MAXI LAVENDER, keramický.
objem: 560 ml
průměr: 10,5 cm
výška: 11 cm
materiál: keramika
Hrnek MAXI LAVENDER je vyroben z keramiky a je vhodný na horké i studené nápoje.
Hrnek lze používat do mikrovlnné trouby a mýt v myčce na nádobí.
objem: 560 ml
průměr: 10,5 cm
výška: 11 cm
materiál: keramika
Hrnek MAXI LAVENDER je vyroben z keramiky a je vhodný na horké i studené nápoje.
Hrnek lze používat do mikrovlnné trouby a mýt v myčce na nádobí.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | SKLO, PORCELÁN, KERAMIKA |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| EAN: | 8591022464144 |
| Výška přepravní: | 11cm |
| Šířka přepravní: | 11cm |
| Hloubka přepravní: | 14cm |
| Objem přepravní: | 1,694dm3 |
| Hmotnost přepravní: | 0,44kg |
| Pozor křehké: | Ano |
| GPSR: |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
