Dodatočné parametre
| Kategória: | sprchové hadice |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.27 kg |
| EAN: | 8595126966917 |
| hlavní název promo: | sprchová hadice, bílá |
| Materiál: | PVC |
| technické parametry: | 150cm |
| materiál: | PVC |
| technické parametry: | 150cm |
| značka: | VIKING |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
