EXTOL PREMIUM 8871031 sekera-kalač s kvalitní bukovou násadou, 3500g
Dodatočné parametre
| Kategória: | sekery |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 3.81 kg |
| EAN: | 8585019740717 |
| doplňující parametr: | násada 90cm |
| hlavní název promo: | sekera-kalač s kvalitní bukovou násadou |
| technické parametry: | 3500g |
| technické parametry: | 3500g |
| značka: | EXTOL PREMIUM |
| doplňující parametr: | násada 90cm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
