EXTOL PREMIUM 8871150 sekera, nylonová násada, 550g, nylon
- hlava sekery je tvrzená a upravená tmavým teflonovým filmem
Dodatočné parametre
| Kategória: | sekery |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.73 kg |
| EAN: | 8595126977982 |
| doplňující parametr: | násada 23cm |
| Materiál: | NYLON |
| technické parametry: | 550g |
| technické parametry: | 550g |
| značka: | EXTOL PREMIUM |
| doplňující parametr: | násada 23cm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
