Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Rohož rákos |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 3.6 kg |
| EAN: | 8413246150217 |
| Šířka přepravní: | 31cm |
| Výška přepravní: | 155cm |
| Hloubka přepravní: | 25cm |
| Objem přepravní: | 51,15dm3 |
| Hmotnost přepravní: | 3,6kg |
| Barva: | hnědá |
| Materiál: | rákos |
| Typ: | stínící plot |
| Výška: | 0cm |
| Délka: | 0cm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
