Držák na slunečník balkonový pr.54mm v.15,5cm kov ANTR
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Podstavec pod slunečník |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.4 kg |
| EAN: | 8719202164466 |
| Výška přepravní: | 20cm |
| Šířka přepravní: | 6,5cm |
| Hloubka přepravní: | 13cm |
| Objem přepravní: | 1,69dm3 |
| Hmotnost přepravní: | 0,402kg |
| Výška: | 0cm |
| Šířka: | 0cm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
