Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kreativní sady, výtvarné potřeby |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.37 kg |
| EAN: | 8719987526961 |
| Výška přepravní: | 1,2cm |
| Šířka přepravní: | 19cm |
| Hloubka přepravní: | 30cm |
| Objem přepravní: | 0,684dm3 |
| Hmotnost přepravní: | 0,374kg |
| Výška: | 0cm |
| Šířka: | 0cm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
