EXTOL PREMIUM 8891830 hoblík aku SHARE20V, 20V Li-ion, 2000mAh
Neohodnotené Podrobnosti hodnotenia
Značka: EXTOL PREMIUM
Dostupnosť Skladem
Kód: 8891830
Značka: EXTOL PREMIUM
  • hoblík je vybaven integrovaným systémem odsáváním pilin a třísek do sběrného vaku
  • akumulátor má indikátor nabití a lze ho použít ve všech typech nářadí EXTOL SHARE20V
Dodatočné parametre
Kategória: aku hoblík
Záruka: 24
Hmotnosť: 3.76 kg
EAN: 8595126986519
baterie: 20V Li-ion
hloubka polodrážky: 0–2,7mm
hmotnost s baterií: 2,3kg
hoblovací šířka: 60mm
kapacita baterie: 2000mAh
nabíjení baterie cca: 55min
nastavitelný úběr: 0–1,25mm