Síto na mouku 22cm PH LATTE CULINARIA
Plastové síto na mouku CULINARIA přesije najemno mouku i cukr, zbaví je hrubých zrníček.
Síto na mouku 22 cm, PH LATTE, CULINARIA.
průměr: 22 cm
materiál: plast
barva: latte
Plastové síto na mouku CULINARIA přesije najemno mouku i cukr, zbaví je hrubých zrníček.
průměr: 22 cm
materiál: plast
barva: latte
Plastové síto na mouku CULINARIA přesije najemno mouku i cukr, zbaví je hrubých zrníček.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Síto na mouku |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| EAN: | 8591022531099 |
| Výška přepravní: | 6,5cm |
| Šířka přepravní: | 22cm |
| Hloubka přepravní: | 22cm |
| Objem přepravní: | 3,146dm3 |
| Hmotnost přepravní: | 0,11kg |
| Pozor křehké: | |
| GPSR: |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
