COMBO SET 3.1.1 18 V (691174000) AKUMULÁTOROVÉ STROJE V SADĚ

Kód: 691174000
14 508 Kč
Není skladem
18V; LEPENKOVÁ KRABICE; BS 18 L BL + BH 18 LTX BL 16 + CC 18 LTX BL

Detailní informace

Detailní popis produktu

  • Akumulátorový vrtací šroubovák BS 18 L BL: bezuhlíkový vrtací šroubovák s extrémně kompaktní konstrukcí pro univerzální použití. S praktickou sponou na opasek a držákem bitů, lze připevnit vpravo nebo vlevo.
  • Akumulátorové vrtací kladivo BH 18 LTX BL 16: velmi lehké, kompaktní akumulátorové kladivo s bezuhlíkovým motorem pro vrtání bez únavy v jakékoli pracovní poloze. Maximální vrtací výkon, účinnost a životnost díky bezuhlíkové technologii a vysoce výkonnému příklepovému mechanismu. Vrtací kladivo se 2 funkcemi: příklepové a normální vrtání. Metabo VibraTech (MVT): zdravotně nezávadná práce bez únavy, a to i při nepřetržitém používání.
  • Akumulátorová úhlová bruska CC 18 LTX BL: velmi dobře ovladatelný nástroj s maximálním komfortem při práci pro mnoho aplikací. Vždy vhodné příslušenství: velký výběr kotoučů pro obrábění kovů, dřeva, kamene, dlaždic a umělé hmoty. Silný bezuhlíkový motor pro rychlý postup práce a nejvyšší efektivitu
Zobrazený stroj se může podle konfigurace lišit v závislosti na vybavení a technických podrobnostech.
Respektujte rozsah dodávky a popis výrobku.
Příslušenství je obsaženo, jestliže je uvedeno v rozsahu dodávky

Rozsah dodavky

  • Akumulátorový vrtací šroubovák BS 18 L BL, akumulátorová úhlová bruska CC 18 LTX BL, akumulátorové vrtací kladivo BH 18 LTX BL 16, 2 LiPower akumulátorové články (18 V/4,0 Ah), nabíječka ASC 55 230V EU, brašna na nářadí (malá)

Doplňkové parametry

Kategorie: Sety aku
Záruka: 24

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: