Sekera 600g FESTA PROFI S NÁSADOU
Sekera je v praxi používána především k sekání či tesání do dřeva a ke kácení stromů.
Sekera FESTA s profi násadou
- kruhový klín
- materiál z kované a kalené oceli
- hmotnost: 600 g
Je menší sekera vhodná do každé domácnosti se zahradou či na chalupu.
Rukojeť je vyrobena z velmi kvalitního výběrového jasanového dřeva, ochráněna lněným olejem pro zvýšení její životnosti, snížení zesychání a klouzání v ruce.
Sekera je v praxi používána především k sekání či tesání do dřeva a ke kácení stromů.
- kruhový klín
- materiál z kované a kalené oceli
- hmotnost: 600 g
Je menší sekera vhodná do každé domácnosti se zahradou či na chalupu.
Rukojeť je vyrobena z velmi kvalitního výběrového jasanového dřeva, ochráněna lněným olejem pro zvýšení její životnosti, snížení zesychání a klouzání v ruce.
Sekera je v praxi používána především k sekání či tesání do dřeva a ke kácení stromů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sekera univerzální |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.81 kg |
| EAN: | 8590804015314 |
| Šířka přepravní: | 15cm |
| Výška přepravní: | 36cm |
| Hloubka přepravní: | 3cm |
| Objem přepravní: | 1,62dm3 |
| Hmotnost přepravní: | 0,81kg |
| Typ: | univerzální sekera |
| Hmotnost: | 0kg |
| Délka: | 0mm |
| Listingový popis: | |
| Ručne kovaná: | |
| Pozor křehké: |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
