Sekera 2000g štípací S NÁSADOU FIBERGLASS
Štípací sekera FIBERGLASS s násadou, která má protiskluzovou úpravu rukojeti s rozšířením na konci proti vyklouznutí a slouží především k opracovávání dřeva.
hmotnost: 2000 g
Štípací sekera FIBERGLASS s násadou, která má protiskluzovou úpravu rukojeti s rozšířením na konci proti vyklouznutí a slouží především k opracovávání dřeva.
Štípací sekera FIBERGLASS s násadou, která má protiskluzovou úpravu rukojeti s rozšířením na konci proti vyklouznutí a slouží především k opracovávání dřeva.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sekera štípací |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 2.83 kg |
| EAN: | 8590419765512 |
| Šířka přepravní: | 18,5cm |
| Výška přepravní: | 88cm |
| Hloubka přepravní: | 7cm |
| Objem přepravní: | 11,396dm3 |
| Hmotnost přepravní: | 2,83kg |
| Hmotnost: | 2,83kg |
| Typ: | štípací sekera |
| Délka: | 0mm |
| Listingový popis: | |
| Ručne kovaná: | |
| Pozor křehké: |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
