FZR 4003-79BH Benz. sekačka FIELDMANN
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
Značka: FIELDMANN
Motor OHV 79 cm3,Záběr sečení 40 cm, plastové šasi,Nastavení výšky sečení – 3 pozice 25, 40 a 55 mm,Látkový koš 40 l redukující prostupnost prachu,Sklopné madlo pro snadné skladování,Hmotnost 18 kg,Doporučená plocha sečení 650 m2
Dostupnost Skladem
Kód: F50003997
Značka: FIELDMANN
Motor OHV 79 cm3
Záběr sečení 40 cm, plastové šasi
Nastavení výšky sečení – 3 pozice 25, 40 a 55 mm
Látkový koš 40 l redukující prostupnost prachu
Sklopné madlo pro snadné skladování
Hmotnost 19 kg
Doporučená plocha sečení 650 m2
Doplňkové parametry
Kategorie: Sekačky
Záruka: 24
Hmotnost: 17.5 kg
EAN: 8590669287116
Motor: BENZÍNOVÝ
Objem motoru: 79 cm3
Výkon motoru: 1,3 kW
Objem olejové nádrže: 600 ml
Objem benzinové nádrže: 1 l
Pojezd: Ne
Záběr sečení: 400 mm