Aku sekačka Rotak 18V-32 (1x4,0Ah) BOSCH
Aku sekačka,ROTAK 18V-32 - 1× akumulátor 4,0 Ah | nabíječka,,Bezuhlíkový motor pro vynikající výkon a delší životnost motoru,Mulčovací nástavec pro přirozené hnojení trávníku posečenou trávou,5stupňové centrální nastavení výšky sečení (25–65 mm),Látkový koš na trávu o objemu 35 l s indikátorem naplnění,GrassCombs pro sečení blízko okrajů,Technologie Syneon zajišťuje optimální dobu chodu a životnost nářadí,ENERGIE PRO CELOU ALIANCI: 1 akumulátor, 10+ značek, 150+ produktů,,Napětí akumulátoru 18,0 V,Kompatibilita akumulátoru 18V POWER FOR ALL ALLIANCE,Doporučené baterie >= 5,0 Ah,Doporučená ploc
Aku sekačka
ROTAK 18V-32 - 1× akumulátor 4,0 Ah | nabíječka
Bezuhlíkový motor pro vynikající výkon a delší životnost motoru
Mulčovací nástavec pro přirozené hnojení trávníku posečenou trávou
5stupňové centrální nastavení výšky sečení (25–65 mm)
Látkový koš na trávu o objemu 35 l s indikátorem naplnění
GrassCombs pro sečení blízko okrajů
Technologie Syneon zajišťuje optimální dobu chodu a životnost nářadí
ENERGIE PRO CELOU ALIANCI: 1 akumulátor, 10+ značek, 150+ produktů
Napětí akumulátoru 18,0 V
Kompatibilita akumulátoru 18V POWER FOR ALL ALLIANCE
Doporučené baterie >= 5,0 Ah
Doporučená plocha trávníku, max. 150 m²
Šířka střihu 32 cm
Žací systém Rotační nůž
Objem sběrného koše 35 L
Výška střihu 25 – 65 mm
Nastavování žací výšky 5násobné, centrální
Druh rukojeti Folding
Rozměry nářadí (D × Š × V) 1200 x 410 x 1010 mm
ROTAK 18V-32 - 1× akumulátor 4,0 Ah | nabíječka
Bezuhlíkový motor pro vynikající výkon a delší životnost motoru
Mulčovací nástavec pro přirozené hnojení trávníku posečenou trávou
5stupňové centrální nastavení výšky sečení (25–65 mm)
Látkový koš na trávu o objemu 35 l s indikátorem naplnění
GrassCombs pro sečení blízko okrajů
Technologie Syneon zajišťuje optimální dobu chodu a životnost nářadí
ENERGIE PRO CELOU ALIANCI: 1 akumulátor, 10+ značek, 150+ produktů
Napětí akumulátoru 18,0 V
Kompatibilita akumulátoru 18V POWER FOR ALL ALLIANCE
Doporučené baterie >= 5,0 Ah
Doporučená plocha trávníku, max. 150 m²
Šířka střihu 32 cm
Žací systém Rotační nůž
Objem sběrného koše 35 L
Výška střihu 25 – 65 mm
Nastavování žací výšky 5násobné, centrální
Druh rukojeti Folding
Rozměry nářadí (D × Š × V) 1200 x 410 x 1010 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sekačky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 14.19 kg |
| EAN: | 4053423656879 |
| Motor: | AKUMULÁTOROVÝ |
| Typ baterie: | LI-ION |
| Napětí baterie: | 18 V |
| Pracovní záběr: | 320 mm |
| Centrální nastavení sečení: | Ano |
| Poč. pozic nastavení výšky: | 5 |
| Pracovní výška: | 25 – 65 MM |
| Objem sběrného koše: | 35 l |
| Provedení šasi: | PLAST |
| Výškově nastavitelné madlo: | Ano |
| Manipulační madlo: | Ano |
| Doporučená pracovní plocha: | 150 m2 |
| Výška: | 102 cm |
| Šířka: | 41 cm |
| Hloubka: | 101 cm |
| Hmotnost výrobku: | 10,8 kg |
| Part Number: | 06008B9P00 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
