Aku sek. PowerMax Duo 46/36 2.5 GARDENA
Akumulátorová sekačka,Gardena PowerMax Duo 46/36 2.5,,Specifikace akumulátoru,Kapacita akumulátoru 2,5 Ah,Napětí akumulátoru 18 V,Zdroj energie 2 x 18V battery,,Specifikace,Šířka záběru, cm 46 cm,Objem sběrného koše, litry 50 l,Výška sečení, min. 25 mm,Výška sečení, max. 65 mm,Polohy pro nastavení výšky sečení 5,Nastavení výšky sečení Centrální s pomocnou pružinou,Pracovní kapacita 350 m²,,Hmotnost, kg 16.1 kg,Hmotnost bez akumulátoru 15.4 kg,,Hladina akustického výkonu, garantovaná (LWA) 90 dB(A),
Akumulátorová sekačka
Gardena PowerMax Duo 46/36 2.5
Specifikace akumulátoru
Kapacita akumulátoru 2,5 Ah
Napětí akumulátoru 18 V
Zdroj energie 2 x 18V battery
Specifikace
Šířka záběru, cm 46 cm
Objem sběrného koše, litry 50 l
Výška sečení, min. 25 mm
Výška sečení, max. 65 mm
Polohy pro nastavení výšky sečení 5
Nastavení výšky sečení Centrální s pomocnou pružinou
Pracovní kapacita 350 m²
Hmotnost, kg 16.1 kg
Hmotnost bez akumulátoru 15.4 kg
Hladina akustického výkonu, garantovaná (LWA) 90 dB(A)
Gardena PowerMax Duo 46/36 2.5
Specifikace akumulátoru
Kapacita akumulátoru 2,5 Ah
Napětí akumulátoru 18 V
Zdroj energie 2 x 18V battery
Specifikace
Šířka záběru, cm 46 cm
Objem sběrného koše, litry 50 l
Výška sečení, min. 25 mm
Výška sečení, max. 65 mm
Polohy pro nastavení výšky sečení 5
Nastavení výšky sečení Centrální s pomocnou pružinou
Pracovní kapacita 350 m²
Hmotnost, kg 16.1 kg
Hmotnost bez akumulátoru 15.4 kg
Hladina akustického výkonu, garantovaná (LWA) 90 dB(A)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sekačky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 16.1 kg |
| EAN: | 4066407504998 |
| Motor: | AKUMULÁTOROVÝ |
| Typ baterie: | LI-ION |
| Napětí baterie: | 18 V |
| Pracovní záběr: | 300 mm |
| Systém sečení: | NŮŽ |
| Obouruční rukojeť: | Ano |
| Výška: | 50 cm |
| Šířka: | 109 cm |
| Hloubka: | 122 cm |
| Hmotnost výrobku: | 17,4 kg |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
