Scheppach ASP 30 PLUS vysavač
průmyslový vysavač na suché/mokré vysávání 30 l s mechanickým oklepem filtru
ASP 30 PLUS - průmyslový vysavač na suché/mokré vysávání 30 l s mechanickým oklepem filtru
Scheppach ASP 30 PLUS je výkonný vysavač na mokré i suché vysávání s kapacitou zásobníku 30 l. Je skvěle vybavený. Jako jeden z mála ve své třídě je vybaven funkcí mechanického oklepu filtru. Při vysávání některých materiálů se má filtr snahu ucpávat. Mechanickými rázy ho těchto částic zbavíte a můžete pokračovat v práci bez rozebírání stroje a ručního čištění filtru. Vysavač má odolné tělo z nerezu se spodní výpustí vody, čtyři otočná kolečka a velké madlo pro snadnou manipulaci, integrované držáky na dlouhý kabel i příslušenství, integrovaný vývod pro funkci foukání, díky které vyfoukáte nečistoty i z těžko přístupných míst, dlouhou hadici o velkém průměru, zásuvku na 230 V pro připojení elektrického nářadí s automatickým spínačem a beznástrojový systém pro snadnou a rychlou výměnu filtru. Díky velké délce kabelu i hadice má velký dosah. Celý vysavač je velmi lehký a snadno se ovládá. Díky konstrukci na výšku nepotřebuje ani příliš místa na skladování. Podlahová hubice má přepínání pro hladké podlahy a koberce. Vysavač se dodává s bohatým příslušenstvím, včetně velmi účinného Hepa filtru. Vysavač se skvěle hodí do domácností, dílen, garáží i pro potřeby řemeslníků.
Příslušenství:
Sací hadice 3 m, kovová teleskopická trubka O 34 mm s možností prodloužení až o 86 cm, podlahová hubice přepínatelná, štěrbinová hubice, prachový sáček, pěnový filtr, Hepa filtr
Podmínky prodloužené záruky naleznete zde.
Návod ke stažení
Dodatočné parametre
| Kategória: | Scheppach |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 10 kg |
| EAN: | 4046664091141 |
| Příkon: | 1200 W |
| Objem nádoby na nečistoty: | 30 l |
| Průtok vzduchu: | - l/min |
| Max. podtlak: | 20 kPa |
| Délka kabelu: | 4 m |
| Délka hadice: | 3 m |
| Integrovaná funkce foukání: | Ano |
| Max. příkon zásuvky: | 2000 W |
| Spodní výpusť vody: | Ano |
| Mechanický oklep filtru: | Ano |
| Rozměry balení: | 358x333x590 |
| Rozměry produktu: | 490x490x600 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
