EXTOL PREMIUM 8801210 vrtáky ploché do dřeva, sada 6ks, ∅10-25mm
Plochý vrták je vhodný pro rychlé vrtání do všech druhů měkkého i tvrdého dřeva.
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | sady vrtáků do dřeva |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.35 kg |
| EAN: | 8595126937955 |
| doplňující parametr: | ∅10-12-16-18-20-25mm, délka 152mm |
| hlavní název promo: | ploché vrtáky do dřeva, sada 6ks |
| info: | Plochý vrták je vhodný pro rychlé vrtání do všech druhů měkkého i tvrdého dřeva. Speciální uhlíková ocel, kaleno, vytvrzeno, bři |
| technické parametry: | ∅10-25mm |
| technické parametry: | O 10-25mm |
| značka: | EXTOL PREMIUM |
| doplňující parametr: | O 10-12-16-18-20-25mm, délka 152mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
